کد خبر : 77918

چند هفته قبل آتیلا حجازی با داشتن یک اسپانسر در کشور ترکیه جشن قهرمانی برای استقلال برگزار کرد که با حاشیه‌های زیادی همراه بود.

به گزارش ورزش سه ، در خصوص مراسم برگزارشده در ترکیه که بنرهایی منقش به لوگوی استقلال در آن وجود داشت با آتیلا حجازی، بازیکن و مربی سابق استقلال و فرزند اسطوره این باشگاه صحبت کردیم.

حجازی در ابتدای صحبت‌هایش گفت: هدف من برگزاری جشن برای استقلال بود و برای استفاده از لوگوی استقلال از باشگاه اجازه نگرفتم! در ایران در بسیاری از شهرها مدارس فوتبالی با نام استقلال مشغول کار هستند و تا الان مشکلی هم وجود نداشته است.

در این مهمانی که جمعی از پیشکسوتان باشگاه مثل علی فتح الله زاده، شاهرخ بیانی، همسر مرحوم‌ پورحیدری، محمد نوازی، فریبا، همسر مرحوم حجازی و.. حضور داشتند، مراسم جشن با بادکنهای آبی و سفید لوگوی باشگاه اسنقلال، عکسهای بزرگی از مرحوم حجازی و هولدینگ ساختمانی که اسپانسر برنامه بود، تزیین شده بود و همین مساله انتقادهایی را نسبت به سوء استفاده از لوگوی باشگاه به همراه داشت.

حجازی در این مورد می‌گوید: دوست من که اسپانسر برنامه بود خالصانه این تیم را دوست دارد و از لحاظ مالی هم آدم بی نیازی هست و لزومی ندارد که بخواهد از لوگوی استقلال برای مطرح شدن کارش، استفاده کند! برای انجام هر کاری یک سری آدم مریض و عقده‌مند و مخالف وجود دارد. من ۸ سال هست که مهاجرت کردم؛ برای همین ما جشن را در ترکیه برگزار کردیم. به هر حال اینجا ممکن هست آزادی‌هایی وجود داشته باشد. جشن ما در رستورانی کنار آب، برگزار شد و ممکن است در گوشه و کنار خارجی‌هایی هم حضور داشته باشند. بعضی ایراد گرفته بودند که چرا چنین اتفاقی افتاده است!

حمله فرزند حجازی به افرادی که در زندگی خصوصی افراد کنکاش می کنند/ یک جشن استقلالی در ترکیه گرفتم؛ در رستورانی که کنار آب بود...

او در پاسخ به این سوال که آیا برای برگزاری جشن و یا استفاده از لوگوی باشگاه از مسوولین استقلال اجازه گرفته است یا خیر گفت: اگر از لحاظ بعد حرفه ای سوال می‌کنید. من با هیچ کس صحبتی انجام نکردم ولی هدف و نیت من فقط برگزاری جشن بود و قصد منفی نداشتم ولی بعد از آن با باشگاه استقلال هماهنگ کردم که این هفته به تهران بیایم و جشنی را هم در تهران به مناسبت قهرمانی استقلال، برگزار کنم.

آتیلا حجازی در بخش دیگری از صحبتهایش با اشاره به فروش خط مرحوم ناصر حجازی در مزایده گفت: چندی پیش دختر من به بیماری سرطان مبتلا شد و مادرم که فرد معتقدی هست گفت بهتر است این خط را بفروشیم و نذر کودکان سرطانی کنیم. وقتی من شماره را به مزایده گذاشتم اصلا فکر نمی‌کردم به مبلغی بالای یک میلیارد به فروش برسد. آن فرد از ما خواست که در چند قسط مبلغ را بپردازد، ولی من نمی‌فهمم چرا یک عده همه اش در کار مردم سرکشی می‌کنند. ما نگفتیم چه بخشی را صرف امور خیریه می‌کنیم پس بهتر است در زندگی خصوصی کسی کنکاش نکنیم.

انتخاب مربی استقلال بحث داغ این روزها فوتبال ایران است. حجازی با اشاره به اینکه فرهاد مجیدی بهترین تصمیم را گرفت، افزود: " بدون تردید استقلال برای قهرمانی در آسیا نیاز داشت که خیلی تقویت شود و اتقاقا امسال این تیم کار سختی در پیش دارد، مجیدی هم پیشنهادی داشت که از لحاظ مالی خوب بود پس تصمیم گرفت از این تیم جدا شود، اما یادمان باشد که هر فردی انتخاب شود باید هواداران صبور باشند و با یک باخت یا مساوی روی سکوها اعتراض نکنند امسال پرسپولیس خیلی تیم خوبی بسته و تیمهای فولاد و سپاهان و گل گهر هم که همیشه جزو تیمهای خوب لیگ به حساب می‌آیند، پس استقلال کار سختی در پیش دارد."

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها