کد خبر : 77910

از باشگاه استقلال خبر می‌رسد که به احتمال فراوان، ریکاردو ساپینتو فردا به شکل رسمی به‌عنوان سرمربی آبی‌ها معرفی خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال و ریکاردو ساپینتو برای فصل بعد به توافقات لازم دست پیدا کرده‌اند. سرمربی پرتغالی قرار است در لیگ بیست و دوم جای فرهاد مجیدی را روی نیمکت آبی‌ها بگیرد و به‌عنوان سرمربی جدید این تیم معرفی خواهد شد.

پس از چندین روز بحث و گمانه زنی‌های متعدد در رابطه با انتخاب سرمربی آبی‌ها و مطرح شدن اسامی مختلفی، سرانجام مدیران استقلال با ریکاردو ساپینتو به توافقات نهایی دست پیدا کرده و قرار است باشگاه به‌زودی نام او را اعلام کند.

تمامی مقدمات لازم برای امضای قرارداد میان طرفین انجام شده و گفته می‌شود فردا این سرمربی به هواداران معرفی خواهد شد. علاوه بر این، او یک یا دو دستیار خارجی را جزو کادرفنی خود خواهد داشت و یک مربی ایرانی نیز قرار است در کنار آنها روی نیمکت آبی‌ها بنشیند.

فعلا و تا این لحظه استقلالی‌ها قصد تغییر بهزاد غلامپور مربی دروازه‌بانان این تیم و همچنین بهزاد نوشادی مربی بدنساز را ندارند. البته ممکن است خسرو حیدری جای بیژن طاهری را در پست سرپرستی باشگاه بگیرد.

استقلال و ساپینتو به تمامی توافقات لازم دست پیدا کرده‌اند و تنها امضای قرارداد مانده که اعلام رسمی آن به فردا موکول شد.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها