کد خبر : 77907

پرسپولیس سرانجام بازیکن آینده دار استقلال را به تور زد / عرفان باقری سرخپوش شد

پرسپولیس سرانجام بازیکن آینده دار استقلال را به تور زد / عرفان باقری سرخپوش شد

بازیکن رده امید تیم استقلال قراردادی پنج ساله با پرسپولیس امضا کرد.

به گزارش خبرآنلاین؛ جدیدترین خرید باشگاه پرسپولیس از تیم پایه استقلال است. عرفان باقری هافبک تکنیکی و 17 ساله رده پایه استقلال که در اقدامی جنجالی طی روزهای اخیر قصد حضور در جمع سرخ‌پوشان را داشت و به‌واسطه قراردادی که با تیم سابق خود داشت، موانعی را در این راه پیش رو می‌دید.

اکنون با پایان این موانع و دریافت استعلام‌های لازم از کمیته تعیین وضعیت و سازمان لیگ، این بازیکن جوان در نهایت موفق شد امروز قرارداد خود را با پرسپولیس به امضا رسانده و رسمی کند تا جدیدترین یاغی فوتبال ایران لقب گیرد.

عرفان باقری که فصل گذشته حواشی زیادی را پشت سر گذاشت، در نهایت موفق شده نامه فسخ رسمی خود را دریافت کند و امیدوار است در فضای جدیدی که دنبال می‌کند، مسیر پیشرفت بزرگی را پیش پای خود ببیند. باید دید این هدف باقری در پرسپولیس برای وی میسر خواهد شد یا خیر.

طی فصول اخیر استقلال موفق شده بود نفراتی چون محمد نادری، آرمان رمضانی و گادوین منشا را از پرسپولیس به عضویت خود در بیاورد و باید دید عرفان باقری که از او به‌عنوان یک استعداد یاد می‌شود و مسئولان استقلال تلاش زیادی برای ایجاد مانع برای این انتقال داشتند، قادر خواهد بود با درخشش در لباس پرسپولیس شرایط را به سود خود در بیاورد یا خیر.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها