کد خبر : 77882

پشیمانی ستاره پرسپولیس از اظهارات جنجالی‌ در تلویزیون

پشیمانی ستاره پرسپولیس از اظهارات جنجالی‌ در تلویزیون

هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد، نباید نقش برانکو ایوانکوویچ را در موفقیت‌های پرسپولیس و رشد فنی بازیکنان این تیم نادیده گرفت.

به گزارش تسنیم، حامد کاویانپور درباره عملکرد پرسپولیس در فصل نقل‌وانتقالات و شرایط کلی این تیم مصاحبه‌ای انجام داد که در ادامه می‌خوانید:

*به نظر من پرسپولیس تا به اینجای کار خریدهای خوبی داده است. چند روز پیش هم که با حمید مطهری صحبت می‌کردم، از روند جذب بازیکن راضی بود. امیدوارم بازیکنانی که به پرسپولیس اضافه شده‌اند، فرم خوبی داشته باشند و به این تیم کمک کنند.

*یک مربی هیچ وقت دوست ندارد برای تیمش بازیکن ضعیف انتخاب کند و قطعاً همه مربیان دوست دارند برای نتیجه گرفتن تیم‌شان، بهترین نفرات را در اختیار داشته باشند. شما باید این را هم در نظر بگیرید که آیا باشگاه پرسپولیس در فصل گذشته شرایط لازم را برای جذب بازیکنان طراز اول داشته است یا خیر. از طرفی باید به این موضوع هم اشاره کنم که پرسپولیس و استقلال تیم‌های خاصی هستند و ممکن است برخی بازیکنان در تیم‌های خودشان ستاره باشند، ولی وقتی به این دو تیم می‌آیند نمی‌توانند پتانسیل خود را نشان دهند.

 

 

رامین رضاییان از حرف های که در تلویزیون زد پشیمان شد؟

*ما نباید نقش برانکو ایوانکوویچ را در موفقیت‌های چند سال اخیر پرسپولیس نادیده بگیریم. پرسپولیس در این سال‌ها فوق‌العاده کار کرده و بدون شک فصل بعد هم مدعی قهرمانی است. در سال‌های گذشته هم برانکو در رشد فنی بازیکنان پرسپولیس نقش مهمی داشت و این مربی به بازیکنان پرسپولیس ظرفیت بزرگ شدن داد و آنها هم لیاقت رسیدن به قهرمانی‌های متعدد را داشتند.

*بدون شک یک مربی باید نظم و دیسیپلین را در تیمش ایجاد کند و نباید فراموش کنیم که برانکو چند سال پیش چگونه با رامین رضاییان و علی علیپور در امارات برخورد کرد. البته در مورد رضاییان هم باید بگویم که او قطعاً از صحبت‌هایی که در تلویزیون انجام داد، پشیمان است.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها