کد خبر : 77881

سایه فولاد روی 2 بازیکن پرسپولیس

سایه فولاد روی 2 بازیکن پرسپولیس

دو بازیکن قدیمی پرسپولیس با پیشنهاد وسوسه انگیز فولاد خوزستان در آستانه پیوستن به این تیم قرار دارند.

به گزارش مهر، باشگاه پرسپولیس با وجود جذب علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، گئورگی گولسیانی، دانیال اسماعیلی فر، محمدمهدی احمدی و سروش رفیعی همچنان دنبال تکمیل لیست خرید یحیی گل محمدی برای فصل آینده است.

رضا درویش مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با توصیه سرمربی تیم قرارداد مهدی ترابی و میلاد سرلک را نیز قطعی تمدید کرد تا احسان پهلوان تنها بازیکنی باشد که با وجود درخواست باشگاه و سرمربی تیم تصمیم به جدایی از جمع سرخپوشان پایتخت بگیرد.

از سوی دیگر تعلل درویش در تمدید قرارداد سیامک نعمتی باعث شده تا او با پیشنهاد مالی قابل توجه فولاد خوزستان روبرو شود. نعمتی که قراردادش با پرسپولیس به پایان رسیده است، هنوز تصمیم قطعی در این زمینه نگرفته و از مدیران فولاد خواسته است چند روز بیشتر به او فرصت بدهند.

 

 

پاتک سنگین جواد نکونام به یحیی گل‌محمدی/ پیشنهاد وسوسه‌کننده فولاد خوزستان به دو بازیکن پرسپولیس

همچنین امید عالیشاه کاپیتان دوم این تیم نیز با توجه به داشتن یک فصل دیگر قرارداد با پرسپولیس در رادار جواد نکونام برای پیوستن به فولاد قرار گرفته است. عالیشاه در حالی با پیشنهاد فولادی‌ها روبرو شده که با توجه به بندهای مندرج در قراردادش می‌تواند پرسپولیس را با پرداخت مبلغ قابل توجهی ترک کند.

باید دید مذاکرات نهایی این دو بازیکن در روز چهارشنبه هفته جاری با فولاد به کجا ختم می‌شود و درویش برای جلوگیری از جدایی این دو بازیکن چه اقدامی خواهد کرد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها