کد خبر : 77879

از استقلال پیشنهاد داشتم اما دلم همیشه با پرسپولیس است

از استقلال پیشنهاد داشتم اما دلم همیشه با پرسپولیس است

سعید حسین‌پور هافبک سابق پرسپولیس می گوید علت حضورم در لیگ یونان الکس نوری بود. ایشان از من خواست در تیمش بازی کنم و من هم قبول کردم.

به گزارش خبرورزشی، سعید حسین‌پور، هافبک سابق پرسپولیس فصل پیش برای مدتی در لیگ یونان توپ زد و به ایران بازگشت تا ادامه فوتبالش را در کشورمان سپری کند و در شرایطی که قرمزها به‌دنبال یک بازیکن در پست هافبک دفاعی هستند، امیدوار است گل‌محمدی دوباره به او نگاهی داشته باشد. جالب اینکه حسین‌پور در یونان شاگرد الکس نوری بوده که این روزها بحث حضورش در فوتبال ایران و استقلال مطرح بود که البته منتفی شد. این هافبک جوان درخصوص علت جدایی‌اش از لیگ یونان گفت: «علت حضورم در لیگ یونان الکس نوری بود. ایشان از من خواست در تیمش بازی کنم و من هم قبول کردم.»

وی ادامه داد: «در یونان چند بازی اول را به این دلیل که ویزای کارم دیر صادر شد از دست دادم اما بعدش در ۷، ۸ مسابقه برای تیمم بازی کردم، کم‌کم‌ جا افتاده بودم که متاسفانه نوری قراردادش با باشگاه را فسخ کرد؛ بعد از جدایی نوری من هم ترجیح دادم از این تیم بروم و به همین دلیل قید مابقی طلبم را زدم و قراردادم را فسخ کردم‌.»

حسین‌پور درخصوص مذاکرات استقلال با الکس نوری گفت: «بعد از جدایی از لیگ یونان با او در ارتباط بودم. فکر نمی کنم به‌سادگی بتواند در لیگ ما مربیگری کند. در زندگی شخصی و کاری‌اش موانعی وجود دارد که به‌سادگی نمی‌تواند در ایران مربیگری کند. به همین دلیل هم وقتی استقلال به او پیشنهاد داد و مشغول مذاکره شدند تا حدی مطمئن بودم این پیشنهاد را به‌خاطر همان مشکلات نمی‌تواند بپذیرد و همین هم شد.» هافبک جوان سابق پرسپولیس که شایعه شده بود فصل گذشته از استقلال هم پیشنهاد داشته، اظهار داشت: «بله؛ این تیم سال پیش به من پیشنهاد داد اما درحد حرف باقی ماند و جدی نشد.» این بازیکن که دوست دارد به پرسپولیس برگردد در این خصوص گفت: «پرسپولیس خانه من است، هر زمان که مرا قابل بدانند برمی‌گردم و با همه وجودم برای تیم بازی می‌کنم.»

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها