کد خبر : 77832

مدافع تیم ملی صحبت جالبی در خصوص سیاوش یزدانی مطرح کرد.

به گزارش خبرآنلاین؛ پس از حواشی جنجالی محمدحسین کنعانی‌زادگان و محرومیت او از حضور در تیم ملی در فضای مجازی صحبت‌های مبنی بر نقش سیاوش یزدانی در این ماجرا مشخص شد. پس از این اتفاق مدافع سرباز استقلال مصاحبه تندی علیه کنعانی‌زادگان انجام داد و مدعی شد هرگز او را نمی‌بخشد. کنعانی‌زادگان اما نسبت به این صحبت‌ها هیچ واکنشی نشان نداد اما مشخص بود رابطه دو مدافع تیم ملی چندان خوب نیست و حتی بعضی‌ها بر این باور بودند که همین قضیه باعث شده اسکوچیچ در بازی با امارات با وجود غیبت چند مدافع اصلی از یزدانی کنار کنعانی‌زادگان استفاده نکند.

یزدانی پس از دیدار استقلال با هوادار در خصوص کنعانی‌زادگان صحبت کرد و گفت:«اصلا من نمی‌خواهم راجع به ایشان حرف بزنم، چون اصلا دوست ندارم خودم را با ایشان مقایسه کنم. همه چیز عیان است ولی ایشان کار ناجوانمردانه‌ای کرد و به خودش هم گفتم و همه هم این را می‌دانند. کس دیگری کارهایش را کرد و انداختند گردن من. او  واقعا کار ناجوانمردانه‌ای کرد. من هیچ وقت او (کنعانی زادگان) را نمی‌بخشم. بعضی‌ها می گویند واگذارش کن (به خدا) ولی من هیچوقت او را نمی‌بخشم و علنا هم به خودش گفتم. ایشان هیچ وقت رفیق من نبود و نخواهد بود. چون خودش و دوستانش این کار زشت و ناجوانمردانه را انجام دادند و انداختند گردن من. دیدند شرایط خودشان اینگونه شده، اسم من را وسط انداختند. به هر حال می‌دانید هواداران پرسپولیس با من خصومت دارند ولی من همیشه به آنها احترام گذاشته‌ام.»

کنعانی‌زادگان در مصاحبه اخیر خود با سایت ورزش‌سه برای اولین بار نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و گفت:«رقابت قشنگ است. اگر رقابت یا کری ها نباشد فوتبال جذاب نیست؛ البته با احترام و مودبانه. من همیشه رقابت را دوست داشتم و همیشه دوست داشتم هم‌پستی هایم موفق باشند. حتی در گذشته حواشی پیش آمده بود و درباره سیاوش یزدانی گفته بودند؛ انشاالله او هم در زندگی اش موفق باشد و به بهترین مراحل و چیزی که حقش هست برسد.»

ارسال نظر

دیگر رسانه ها