کد خبر : 77819

رضا درویش در حالی در یک برنامه زنده تلویزیونی رقم قرارداد یحیی گل محمدی را لو داد که این اقدام در فوتبال ایران مرسوم نیست.

به گزارش خبرورزشی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به سؤال مجری برنامه مبنی بر قرارداد یک میلیون دلاری (حدود ۴۰ میلیارد تومان!) یحیی گل محمدی، این موضوع را تأیید کرد!

این درحالی است که یک منبع موثق و نزدیک به باشگاه پرسپولیس به خبرورزشی خبر داد که قرارداد ۳ ساله یحیی گل محمدی روی هم رفته ۴۰ میلیارد تومان نخواهد شد!

بر اساس گفته این فرد آگاه، قرارداد یحیی گل محمدی در سال گذشته (لیگ بیست و یکم) مبلغ ۱۰ میلیارد تومان بوده است. این قرارداد در سال دوم (لیگ بیست و دوم و فصل آینده) به ۱۲ میلیارد تومان خواهد رسید. همچنین قرارداد سال سوم (لیگ بیست و سوم) در صورت ادامه همکاری با یحیی گل محمدی مبلغ ۱۴ میلیارد تومان خواهد شد.

 

گل محمدی و درویش

نکته قابل تأمل آن که چرا رضا درویش رقم قرارداد یحیی گل محمدی را بالاتر از رقم واقعی آن لو داده است؟! شاید مدیرعامل باشگاه پرسپولیس آپشن‌های قرارداد سرمربی تیم را مدنظر قرار داده و لو داده باشد.

بر اساس گفته این منبع موثق، یحیی گل محمدی در صورت قهرمانی در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا به ترتیب ۳ میلیارد تومان، ۲ میلیارد تومان و ۵ میلیارد تومان پاداش دریافت می‌کند.

این درحالی است که شنیدیم در همین فوتبال ایران سرمربیان دو تیم لیگ برتری قراردادهای ۲۱ میلیارد تومانی و ۱۸ میلیارد تومانی امضا کرده‌اند که بیشتر از یحیی گل محمدی است اما چرا مدیرعامل پرسپولیس فقط قرارداد سرمربی خود را لو می‌دهد؟!

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها