کد خبر : 77770

بازار گرمی سجاد شهباززاده با نام پرسپولیس چیز عجیبی نبود

بازار گرمی سجاد شهباززاده با نام پرسپولیس چیز عجیبی نبود

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد، این تیم به هافبکی با خصوصیات سروش رفیعی نیاز داشته است.

مرتضی کرمانی مقدم در گفت‌وگو با تسنیم، درباره عملکرد پرسپولیس در فصل نقل‌وانتقالات گفت: تا اینجا بازیکنان خوبی به تیم اضافه شدند که امیدوارم همه آنها به این تیم در فصل جدید کمک کنند. پرسپولیس خیلی زود کار را شروع کرد و این می‌تواند یک حسن بزرگ باشد،  هر چند که معتقدم بخش اصلی کار باقی مانده است. پرسپولیس فصل گذشته در خط حمله با مشکل گلزنی مواجه بود و حالا نیاز به دو مهاجم طراز اول و گلزن دارد.

وی در مورد منتفی شدن حضور شهباززاده در پرسپولیس خاطر نشان کرد: این بازیکن فصل گذشته هم با نام پرسپولیس بازارگرمی کرد و بعد از مذاکره با پرسپولیس در نهایت با سپاهان تمدید کرد. امسال هم این اتفاق رخ داد و این چیز عجیبی نبود که شهباززاده با نام پرسپولیس بازارگرمی کند. باشگاه باید برای جذب مهاجم هر چه سریع‌تر وارد عمل شود تا داستان فصل گذشته تکرار نشود.

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به بازگشت سروش رفیعی به جمع سرخپوشان تصریح کرد: سروش از لحاظ اخلاقی و فنی جزو بازیکنان خوب فوتبال ایران است و فکر می‌کنم پرسپولیس به هافبکی مثل رفیعی نیاز داشت تا بتواند نظم خوبی به خط هافبک بدهد و مهاجمان را تغذیه کند. امیدوارم رفیعی در پرسپولیس بدرخشد.

کرمانی مقدم در پاسخ به این پرسش که «آیا پرسپولیس می‌تواند فصل آینده قهرمان لیگ شود؟»، گفت: پرسپولیس همیشه مدعی است، ولی از حالا نمی‌توان چیزی را پیش‌بینی کرد. پرسپولیس باید در زمین مسابقه حرفش را بزند.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها