کد خبر : 77694

پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال که توسط فدراسیون جهانی فوتبال بسته شده، به زودی باز می‌شود.

به گزارش فارس، خبر بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال توسط فیفا در‌ پرونده انتقال محمدرضا آزادی از باشگاه پانتولیکوس یونان، بازتاب‌های مختلفی داشت. به طوریکه برای بازیکن فعلی آلومینیوم اراک این سوتفاهم به وجود آمد؛ او باعث بسته شدن پنجره آبی‌ها شده و به همین خاطر پیامی را منتشر کرد اما حقیقت ماجرا این است که آزادی در این ماجرا دخیل نیست.

با پیگیری‌های خبرنگار ورزشی فارس مشخص شد؛ کمیته وضعیت فیفا مدتی قبل به باشگاه استقلال مهلت داده در زمانی مشخص به تعهدات خود نسبت به باشگاه پانتولیکوس عمل کند اما پس از گذشت این مدت و عملی نشدن تعهدات، کمیته انضباطی فدراسیون جهانی فوتبال، پنجره نقل و انتقالاتی استقلال را بست.

این درحالیست که مبلغ مورد نظر، قرار بود از محل مطالبات استقلال توسط فیفا برداشت شود که اصل مبلغ برداشته شد اما هزینه دادرسی باقی ماند.

به همین خاطر باشگاه استقلال در نامه نگاری مجدد با فیفا درخواست می‌کند هزینه دادرسی نیز برداشت شود اما همزمان با این برداشت توسط فیفا و اعلام آن به استقلال، کمیته انضباطی (فیفا) اقدام به بستن پنجره نقل و انتقالاتی می‌کند.

بنابراین نامه برداشت مبلغ، دوباره به فیفا ارسال و قرار شد این ناهماهنگی توسط دو کمیته این نهاد رفع و مشکل برطرف شود. به این ترتیب کمیته‌های داخلی فیفا با یکدیگر مکاتبه کرده و با رفع ناهماهنگی بین آن‌ها، این مشکل طی ساعات آتی حل خواهد شد و جای نگرانی ندارد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها