کد خبر : 77626

شاید فرهاد مجیدی زودتر از آنچه انتظار می رود برگردد!

شاید فرهاد مجیدی زودتر از آنچه انتظار می رود برگردد!

برخی تصور می‌کنند فرهاد مجیدی «رفته است که رفته است» و به این زودی‌ها بازنمی‌گردد حال آنکه نشانه‌ها و موارد موجود می‌گویند شاید او بسیار زودتر از آنچه مردم انتظار دارند، به تهران بازگردد و توقع‌اش هم این است که بعد از وقوع این اتفاق طبعاً دوباره سرمربی تیم فوتبال استقلال شود.

به گزارش ایران ورزشی، باشگاه‌های عربی و تیم‌های متمول منطقه معمولاً به مربیان ناکام خود رحم نمی‌کنند و حتی چهار پنج شکست یا پنج شش هفته لغزش شامل چند تساوی و باخت کافی است تا مدیران باشگاه عذر مربیان ولو نامدار خود را بخواهند.

هیچ‌کس نمی‌تواند با اطمینان کامل بگوید که مجیدی در باشگاه جدیدش که اتحاد کلبا نام دارد، خیلی سریع زمین خواهد خورد اما احتمال این رویداد به سبب فشردگی مسابقات و قدرت نه چندان زیاد این تیم اصلاً اندک نیست. کافی است اتحاد کلبا احساس کند از سرمایه‌گذاری‌های کلانش و جذب مجیدی بهره‌های لازم را نبرده و وضعیتی متزلزل دارد و در آن صورت مجیدی را کنار خواهد گذاشت و هیچ تعارفی هم در این خصوص نخواهد داشت.

مبنای انتخاب و روش عملکرد سران این باشگاه اماراتی هم این نکته نخواهد بود که فرهاد فصل پیش با استقلال در فوتبال ایران چه کرده و به کدام آمار قابل توجه رسیده است. برای آنها «امروز» شرط است و اینکه آیا در فصل جدید در صحنه مسابقات موفق بوده‌اند یا خیر و اگر نبوده‌اند، مربی‌تان را سر خواهند برید و منتظر هیچ واکنش دیگری در این زمینه نباشید.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها