کد خبر : 77616

تور سپاهان برای 3 ستاره پرسپولیس

تور سپاهان برای 3 ستاره پرسپولیس

باشگاه سپاهان پس از مذاکره برخی بازیکنانش با سرخ‌ها و پیوستن دانیال اسماعیلی‌فر به باشگاه تهرانی، باب مذاکره را با ۳ بازیکن فصل گذشته پرسپولیس آغاز کرده است.

به گزارش خبرورزشی، محمدرضا ساکت مدیرسرد و گرم چشیده‌ای است و حتم بدانید حمله پرسپولیسی‌ها به بازیکنان تیمش را بی‌پاسخ نخواهد گذاشت!

یک خبرنگار با تجربه اصفهانی و نزدیک به باشگاه سپاهان ضمن اعلام این خبر به ما گفت: «مطمئن باشید به زودی سپاهان از خریدهای تابستانی خود رو نمایی کرده و همه را شگفت زده خواهد کرد. در حال حاضر تمام هم و غم ساکت و مدیران باشگاه اصفهانی پیدا کردن جانشین مناسب برای محرم نویدکیاست و پس از آن منتظر خریدهای بزرگ این تیم و همین طور پاسخ به پرسپولیس باشید!»

پس از اینکه قرارداد سروش رفیعی، سجاد شهباززاده و دانیال اسماعیلی‌فر با سپاهان در پایان فصل تمام شد، پرسپولیس روی هر سه نفر دست گذاشت و رسما هم اعلام کرد قصد جذب آنها را دارد. البته که دانیال اسماعیلی‌فر از مدتها قبل مورد توجه پرسپولیس بود و حالا او سومین خرید سرخ‌ها لقب گرفته است.

 

همچنین نام سجاد شهباززاده و سروش رفیعی هم در لیست نفرات مورد نظر یحیی گل‌محمدی دیده می‌شود که اولی ۲۴ ساعت دیگر از مدیران پرسپولیس مهلت خواسته و دومی هم بلافاصله پس از بازگشت از اردوی تیم ملی در قطر قراردادش با تیم جدید را به امضا خواهد رساند. علاوه بر این سه بازیکن، پرسپولیس به صورت مستقیم و غیر مستقیم مذاکراتی با امید نورافکن و شهریار مغانلو دو بازیکن تحت قرارداد سپاهان مذاکراتی داشته به این امید که این دو را نیز سرخپوش کند.

باشگاه سپاهان و مدیرعامل با تجربه آن محمدرضا ساکت تاکنون سکوت اختیار کرده و موضعی اختیار نکرده اند اما این سکوت دائمی نیست. در همین ارتباط شنیدیم باشگاه سپاهان باب مذاکره را با ۳ بازیکن فصل گذشته پرسپولیس آغاز کرده است.

رامین رضاییان که قراردادش با پرسپولیس به اتمام رسیده اما یحیی گل محمدی نظری برای تمدید قراردادش ندارند. خرید دانیال اسماعیلی‌فر نیز درهمین راستا انجام شده است. سپاهان جدی ترین مشتری رامین رضاییان است درحالی که گفته می‌شود او از لیگ دسته دوم قطر و گل گهر سیرجان نیز پیشنهاد دارد.

دومین بازیکن مورد نظر سپاهان، احسان پهلوان است. هافبک مورد علاقه یحیی گل محمدی که سابقه بازی در اصفهان و ذوب آهن را داشته و هنوز قراردادش با پرسپولیس را تمدید نکرده است.خرید سروش رفیعی و سعید صادقی می‌تواند پهلوان را در مسیر عقد قرارداد با سپاهان قرار دهد.

در همین ارتباط اما شنیدیم دیگر بازیکن مورد نظر اصفهانی‌ها یک سپاهانی قدیمی است؛ میلاد سرلک! هافبک ملی پوش پرسپولیس هنوز زیر بار تمدید قرارداد با این تیم نرفته و درصورت بازگشت به سپاهان می‌تواند بمب نقل و انتقالات این فصل لقب بگیرد. باید منتظر ماند و دید!

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها