کد خبر : 77614

دستور ویژه گل محمدی؛ سریعاً با این 2 بازیکن قرارداد ببندید

دستور ویژه گل محمدی؛ سریعاً با این 2 بازیکن قرارداد ببندید

زمانی که خبر تمدید قرارداد احمد نوراللهی به گوش یحیی گل‌محمدی رسید بلافاصله واکنش جالبی نشان داده است.

به گزارش خبرورزشی، یحیی گل‌محمدی کورسوی امیدی داشت که احمد نوراللهی در لیست مازاد شباب الاهلی قرار گرفته تا دوباره این بازیکن به پرسپولیس بازگردد.

برهمین اساس سرمربی پرسپولیس یک جای خالی برای نوراللهی کنار گذاشته بود اما با تیم شباب الاهلی به توافق رسید درخشش خیره کننده‌ای در این تیم داشت و در نهایت مسئولان این باشگاه را مجاب به تمدید قرارداد کرد.

سایت «منبر الامارات» با تایید خبر تمدید قرارداد این بازیکن ملی‌پوش ایرانی نوشت این باشگاه به خاطر عملکرد درخشان احمد نوراللهی هافبک ایرانی‌اش تصمیم گرفت قرارداد این بازیکن را برای فصل آینده تمدید کند. این درحالی بود که رضا درویش و مدیران باشگاه پرسپولیس به امید فسخ قرارداد شباب الاهلی با ستاره ایرانی به صورت مرتب با احمد نوراللهی در ارتباط تلفنی بودند تا به خواست یحیی گل‌محمدی بار دیگر این هافبک تأثیرگذار را به تهران باز گردانند.

 

در همین راستا شنیدیم زمانی که خبر تمدید قرارداد احمد نوراللهی به گوش یحیی گل‌محمدی رسید بلافاصله واکنش جالبی نشان داده و از باشگاه چنین خواست: «حتما با محمد خدابنده‌لو هافبک وسط تیم امید قرارداد ببندید و بلافاصله پس از بازگشت تیم ملی از قطر به هر شکل ممکن قرارداد میلاد سرلک را تمدید کنید.» پیش از این گفته می‌شد با توجه به اینکه محمد خدابنده‌لو سهمیه زیر ۲۳ سال محسوب نشده و یک سهمیه بزرگسال را پُر می‌کند بنابراین سرمربی پرسپولیس او را در لیست انتظار قرار داده است.

حالا تکلیف احمد نوراللهی مشخص شده و با تمدید قرارداد این بازیکن با اماراتی‌ها، یحیی گل‌محمدی بهترین گزینه برای خرید در این پست را محمد خدابنده‌لو هافبک جوان فصل گذشته ذوب آهن اصفهان و تیم امید دانسته است ولو آن که جزو سهمیه بزرگسال محسوب شود. پس از خدابنده‌لو به نظر می‌رسد تمدید قرارداد با میلاد سرلک از نان شب هم واجب‌تر باشد. یحیی گل‌محمدی برای فصل آینده تیمی تهاجمی با فوتبال مالکانه می‌خواهد رو کند و نیاز مبرمی به هافبکی دونده و بازیساز مثل میلاد سرلک دارد. سرلک ویژگی‌هایی دارد که نه در رضا اسدی و نه کمال کامیابی نیا دیده می‌شود و برهمین اساس یحیی گل‌محمدی از باشگاه خواسته است در سریع ترین زمان ممکن پس از بازگشت تیم ملی از قطر قرارداد شماره ۱۰ تیمش تمدید شود.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها