کد خبر : 77603

عاملی که باعث شد شهباززاده از پرسپولیس دور شود

عاملی که باعث شد شهباززاده از پرسپولیس دور شود

به نظر می‌رسد پیوستن سجاد شهباززاده به پرسپولیس احتمالا منتفی خواهد شد.

به گزارش خبرورزشی، کادر فنی پرسپولیس قصد دارد پس از عملکرد ضعیف خط حمله این تیم در لیگ بیست و یکم و ناکامی مهاجمان در بسیاری از بازی‌ها، با جذب حداقل ۲ مهاجم گلزن نقطه ضعف خود را برای فصل آینده ترمیم کند.

یکی از گزینه‌های پرسپولیس برای خط حمله سجاد شهباززاده مهاجم فصل قبل سپاهان بود. سجاد که دو فصل قبل آقای گل لیگ برتر شد، در فصل گذشته هم عملکرد نسبتا خوبی داشت و یحیی گل محمدی برای دومین فصل متوالی دست روی این بازیکن گذاشت تا سجاد را به پرسپولیس بیاورد. شهباززاده در تابستان گذشته هم تا آستانه پرسپولیسی شدن پیش رفت ولی در نهایت در سپاهان ماندنی شد.

طی چند روز گذشته هم شهباززاده مذاکرات خوبی با پرسپولیسی‌ها انجام داد و خیلی‌ها معتقد بودند این بازیکن برای فصل آینده بالاخره پرسپولیسی خواهد شد. پرسپولیس برای جذب سجاد پیشنهاد ۹ میلیاردی داده ولی تیم‌هایی چون استقلال و گل گهر با ارائه پیشنهادی بالاتر قصد دارند این بازیکن را به خدمت بگیرند. مدیران پرسپولیس هم به شهباززاده اعلام کردند بیشتر از ۹ میلیارد به او نخواهند داد. همین موضوع باعث شد تا سجاد از پرسپولیس دور شود و احتمالا به یکی از دو تیم استقلال و یا گل گهر خواهد پیوست.

 

گفتنی است در این بین شانس استقلال برای به خدمت گرفتن سجاد بیشتر خواهد بود، چرا که این بازیکن قبلا سابقه بازی برای آبی پوشان را دارد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها