کد خبر : 77600

سروش رفیعی با خودش چند نفر را به پرسپولیسی می آورد؟

سروش رفیعی با خودش چند نفر را به پرسپولیسی می آورد؟

یک تاجر ایرانی مدعی شد که سروش رفیعی در اردوی قطر به دنبال جلب رضایت برخی از بازیکنان برای پرسپولیسی شدن بوده است.

به گزارش خبرورزشی، «سروش رفیعی بیشتر از درویش به دنبال بازیکن برای پرسپولیس است. او تا امروز دو بازیکن را راضی کرده است.» این متن جدیدترین کامنت یک تاجر ایرانی مقیم امارات است که یکی از طرفداران متعصب پرسپولیس به شمار می‌رود.

این فرد فصل گذشته نیز ۲ میلیارد تومان از جیب به رضا اسدی داد تا راضی شود با پرسپولیس قرارداد امضا کند و حالا گفته می‌شود به مرتضی پورعلی گنجی، علیرضا بیرانوند و دانیال اسماعیلی فر نیز نفری ۳ میلیارد تومان از جیب شخصی (جدای از قرارداد باشگاه پرسپولیس) وعده داده تا قرمزپوش شوند!

ظاهرا این تاجر ایرانی از امارات با سروش رفیعی هافبک شیرازی تیم ملی و گزینه خط میانی یحیی گل محمدی در ارتباط مداوم بوده است. به گفته این تاجر ایرانی سروش رفیعی تا به حال دو گزینه پرسپولیس را برای پیوستن به این تیم راضی کرده است.

 

گفته می‌شود یکی از این نفرات دانیال اسماعیلی‌فر است اما در مورد نفر دوم شک و شبهاتی وجود دارد. شنیدیم ظاهرا نفر دوم سعید صادقی همبازی سابق سروش رفیعی در شهرخودرو مشهد است که یحیی گل محمدی خیلی علاقه دارد او را پرسپولیسی کند.

صادقی که با ۱۴ پاس گل و ۷ گل زده ستاره لیگ بیست و یکم بود حالا در نقل و انتقالات تابستانی بیشترین مشتری را در میان فوتبالیست‌ها دارد و از استقلال و سپاهان نیز پیشنهاد دارد. ضمن آن که گل گهر سیرجان نیز پس از به بن بست رسیدن مذاکرات اولیه حالا از طریق مدیربرنامه‌های سعید صادقی در تلاش است ستاره اش را برای لیگ بیست و دوم حفظ کند.

با این تفاسیر و کامنت تاجر ایرانی، آیا سروش رفیعی توانسته است سعید صادقی را برای قرمزپوش شدن راضی کند؟ باید منتظر ماند و دید!

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها