کد خبر : 77558

پای مهدوی کیا به ماجرای خداحافظی سید جلال حسینی از پرسپولیس باز شد

پای مهدوی کیا به ماجرای خداحافظی سید جلال حسینی از پرسپولیس باز شد

تاکتیک گل محمدی البته برای خداحافظی با سید جلال بر خلاف سیاست او در قبال مهدوی کیا است.

به گزارش خبرورزشی، یحیی گل محمدی این روزها تعدادی از بازیکنان پرسپولیس را برای فصل آینده نمی‌خواهد. او که به خوبی متوجه ضعف‌های تیمش در فصل گذشته شده ابتدا کار را از دو دستیار خود شروع کرد و عذر آنها را خواست و حالا رفته رفته پیام‌های خداحافظی با برخی بازیکنان را به آنها از طرق مختلف ارسال می‌کند.

سرشناس ترین چهره ای که گل محمدی روی او برای فصل بیست و دوم حساب نکرده سید جلال حسینی است. بازیکنی که فصل گذشته در اکثر بازی‌ها نیمکت نشین بود و حالا گل محمدی با جذب پورعلی گنجی و احتمال گولیسیانی عملا پیغام غیر مستقیم خود را به حسینی داده است. تازه او در این پست فرشاد فرجی و علی نعمتی را هم در اختیار دارد و همین مساله باعث شده تا قید خارجی‌های تاجیک را هم بزند.

تاکتیک گل محمدی البته برای خداحافظی با سید جلال بر خلاف سیاست او در قبال مهدوی کیا است. سرمربی پرسپولیس از آن ماجرا درس گرفته و نمی‌خواهد جنجال به پا کند. حالا گل محمدی تصمیم دارد با جذب نفرات مد نظر و همچنین پیام محترمانه به حسینی اعلام کند نیازی به این بازیکن ندارد.

 

این موضوع را می‌توان از مصاحبه روز گذشته محمد محمدی به خوبی برداشت کرد، آنجایی که معاون ورزشی پرسپولیس گفت: سعی می‌کنیم شخصیت و شان حسینی را حفظ کنیم.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها