کد خبر : 77400

به نظر می رسد امیرخسرو عباسی که به حاجی در میان هواداران بهاره رهنما شهرت پیدا کرده است، پس از طلاق از بهاره رهنما روی زندگی خانوادگی و دخترش متمرکز شده است.

جدایی بهاره رهنما و حاجی موجب ایجاد تغییراتی در زندگی هر دو طرف شده است. بخشی از این تغییرات را می توان در صفحات اینستاگرام این دو نفر جستجو کرد. مثلا بهاره رهنما پس از جدایی از امیرخسرو عباسی تغییرات زیاد و ملموسی در نحوه پوشش و ظاهر خود در عکس ها و ویدئوهایی که در اینستاگرام می گذارد ایجاد کرده است که از چشم هوادارانش پنهان نمانده است.

عاشقانه های پدر دختری حاجی پس از جدا شدن از بهاره رهنما

در آن سو هم صفحه امیرخسرو عباسی پس از جدایی از بهاره رهنما تغییرات ملموسی داشته است. در این صفحه اکنون عکس های بیشتری از دختر امیرخسرو عباسی از ازدواج اولش می بینیم و عاشقانه های پدر دختری این دو با یکدیگر جریان دارد.

دختر امیرخسرو عباسیامیرخسرو عباسی به همراه دخترش در حال طبیعت گرد

دختر امیرخسرو عباسی

شایعه ازدواج سوم بهاره رهنما از این استوری آمد

بهاره رهنما که به تازگی از امیرخسرو عباسی پس از یک دوره زندگی عاشقانه جدا شده است در اینستاگرامش از عشق و معجزه عشق سخن به میان آورده است تا این شایعه در میان هوادارانش شکل بگیرد که بهاره رهنما شاید به زودی وارد یک رابطه عاشقانه جدید و ازدواج شود.

انتشار این استوری در اینستاگرام بهاره رهنما شایعه ازدواج سوم او را رقم زد. به خصوص که او در قسمت پایین با نوشتن «این چنین بادا...» بر فضای رمزآلود و ابهام گونه این استوری افزوده است.

بهاره رهنما به فکر ازدواج سوم

زندگینامه بهاره رهنما

بهاره رهنما با نام کامل بهاره رهنما هزاوه در دهم آذر ماه 1352 در اراک متولد شد و هم اکنون 48 ساله است. پدرش جلال رهنما و مادرش پروین قائم مقامی است که مادر وی نیز سابقه بازیگری دارد. بهاره رهنما در سال 1370 با پیمان قاسمخانی ازدواج کرد که حاصل این ازدواج دختری به نام پریا است. این زوج هنری در سال 1394 از یکدیگر جدا شدند. بهاره رهنما در سال 1396 با امیرخسرو عباسی ازدواج کرد.

بهاره رهنما اولین تجربه بازیگری خود را به طور رسمی با فیلم معروف افعی آغاز کرد که در زمان خودش فیلمی بسیار محبوب بود و سرآغاز دورانی از فیلم های اکشن با بازیگری جمشید هاشم پور نیز بود.

حذف عکس ها پس از جدایی بهاره رهنما از حاجی !

یکی از ویژگی های پیج بهاره رهنما حضور پررنگ همسرش امیرخسرو عباسی در پیج اینستاگرام او بود اما پس از طلاق بهاره رهنما از همسرش ، خانم بازیگر کلیه عکس های مشترک را هم از پیج اینستاگرام خود حذف کرده تا به طور کامل از دوران زندگی مشترک با «حاجی» عبور کرده باشد.

ازدواج دوم بهاره رهنما از همان اول در کانون توجه

چند سال پیش بود که بهاره رهنما پس از جدایی از پیمان قاسمخانی با امیرخسرو عباسی ازدواج کرد. همزمان با ازدواج دوم بهاره رهنما به نوعی فصل جدیدی از زندگی بهاره رهنما به عنوان یک چهره در میان مردم و هوادارانش نیز آغاز شد. از همان ابتدای انتشار خبر ازدواج دوم بهاره رهنما و انتشار عکس های عروسی او امیرخسرو عباسی، مشخص شد که بهاره رهنما با فردی متمول ازدواج کرده است و ژست هایی که او در برخی عکس های عروسی گرفته بود با واکنش های متفاوتی همراه شد. ژست هایی که برخی آن را بیش از حد جوانانه توصیف می کردند و برخی نیز آن را تایید کرده و امری طبیعی در جریان عکس های عروسی به حساب می آوردند.

هر چه بود بهاره رهنما از همان مقطع در کانون توجه میلیون ها نفر از مردم قرار گرفت و تعداد فالوئرهای او نیز روز به روز افزایش یافت تا اکنون که این تعداد به 5 میلیون نفر رسیده است. بهاره رهنما نیز البته از این دنبال کنندگان استفاده کرد و وارد صنعت تبلیغات از طریق پیجش شد.

تولدها و سالگرد ازدواج لاکچری بهاره رهنما

پس از ازدواج دوم بهاره رهنما ، این بازیگر بیش از سینما و تلویزیون در اینستاگرام فعالیت کرده و یکی از قاب های ثابتی که از این دوران در ذهن فالوئرهای بهاره رهنما باقی مانده برگزاری مراسم مختلف جشن تولد و سالگرد ازدواج اوست که اغلب با اسپانسر و در فضایی لوکس و تجملاتی برگزار می شد. کیک های بزرگ با دکوراسیون زیبا در اطراف و خلاصه یک فضای بصری جذاب برای اینستاگرام.

سالگرد ازدواج بهاره رهنما و امیرخسرو عباسی

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها