کد خبر : 77380

حضور جواد نکونام در تیم فوتبال استقلال منتفی شد و این مربی به پیشنهاد آبی‌ها جواب رد داد.

به گزارش ورزش سه ، مهم ترین بحث روز پیرامون باشگاه استقلال طی روزهای گذشته موضوع انتخاب سرمربی جدید تیم بعد از جدایی فرهاد مجیدی بوده است. با اینکه نام‌های مختلف خارجی برای جایگزینی مجیدی مطرح شده بود اما در نهایت مدیران باشگاه استقلال جواد نکونام را به عنوان گزینه اصلی خود انتخاب کردند و با او وارد مذاکره شدند.

مذاکرات نمایندگان باشگاه استقلال با نکونام طی روزهای گذشته در جریان بود و با اینکه گفته می‌شد مراحل پایانی اش را طی می‌کند و به توافق نردیک شده ناگهان خبر می‌رسد که این مربی از حضور در استقلال پشیمان شده است.

ظاهرا نکونام بعد از مشورت هایی که با برخی نزدیکان خود داشته، تصمیم گرفته در فضای کنونی به پیشنهاد باشگاه استقلال جواب رد بدهد تا شاید در فرصت دیگری به این منصب برسد. سرمربی فولاد در فصلی که گذشت همچنان در خارج از کشور بسر می‌برد و در نهایت جواب منفی خود را به مدیران باشگاه استقلال اعلام کرده است.

 

با این شرایط حضور نکونام در استقلال برای لیگ بیست و دوم منتفی شده و حالا مدیران باشگاه باید به سراغ گزینه های بعدی بروند. انتخاب سرمربی جدید با توجه به نبود زمان زیاد برای آماده سازی و نقل و انتقالات به دغدغه اصلی آجورلو و همکارانش تبدیل شده و باید دید آنها چه تصمیمی را برای آینده تیم قهرمان فصل گذشته اتخاذ خواهند کرد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها