خبرفوری :

کد خبر : 7731

ورزش سه: مربی جدید استقلالی ها با بنز یکی از دوستان خود و پشت سر امیرحسین فتحی سرپرست استقلال وارد مجموعه آزادی و محل تمرین آبی پوشان شد.

فرهاد در بدو ورود با فتحی به خوش و بش پرداخت و سپس به همراه او راهی رختکن شد تا به صورت غیر رسمی کار خود را آغاز کند.

بازیکنان قدیمی همبازی سابق خود را به شدت تحویل گرفتند و البته در این میان جوانان استقلال نیز با ذوق و انرژی خاصی با مجیدی رو به رو شدند.

مراسم معارفه فرهاد مجیدی در زمین چمن برگزار شد. امیرحسین فتحی و وینفرد شفر دقایقی در جمع بازیکنان درباره حضور مجیدی صحبت کردند و البته به موضوعات متفاوتی پرداختند.

مجیدی در این بخش که قسمت اعظم آن به تعریف از او و شفر اختصاص داشت، تنها شنونده بود. مربی جوان استقلالی ها در جمع بازیکنان فرصتی برای صحبت نداشت و سپس شفر در اولین بخش از شروع روند انتقال تجربه، جمله مهمی را به مجیدی گفت: نظم.

با صحبت های کوتاه شفر مجیدی به رختکن بازگشت تا با لباس ورزشی به زمین بازگردد.

شاید هیچکس به اندازه فرهاد حالا از طرح لباس های استقلال خوشحال نباشد. مربیان استقلال در تمرین از لباس هایی با طرح لباس های چریکی و با رنگ آبی استفاده می کنند و مجیدی نیز در اولین تمرین لباس رزم بر تن کرد تا شروع جالبی داشته باشد.

مجیدی در این تمرین برای نشان دادن آمادگی بدنی خود به جمع بازیکنان رفت و با آنها دور زمین دویید تا نشان دهد از لحاظ بدنی سطح بسیار خوبی دارد و می تواند در جریان تمرین نقش متفاوتی بازی کند.

بعد از همه این اتفاقات روز برای مجیدی به شکلی طبیعی رقم خورد. مجیدی بعد از شروع تمرین اصلی به جمع کادرفنی اضافه شد و دقایقی با اعضای کادر درباره برنامه های تمرینی، روند تمرین و اردو صحبت کرد؛ تقریبا کاری که همه مربیان هر روز انجام می دهند. سپس به جمع بازیکنان بازگشت و در کنار دیگران تمرین را زیر نظر گرفت تا حالا او نیز عضوی از باشگاه استقلال باشد.

مجیدی امروز بعد از نزدیک به 2000 روز در تمرین استقلال حضور داشت و پا به توپ شد تا در روزهای سخت استقلال، تصویر او در تمرین آبی ها این تیم را به آینده امیدوار کند؛ آینده ای که فرهاد می تواند نقش پر رنگی در آن ایفا کند.

ارسال نظر

بیشتر