کد خبر : 77305

استقلال سرمربی ندارد با وجود این فعالیت باشگاه برای یارگیری اصلاً متوقف نشده و آنها به‌دنبال آن هستند تا علاوه بر حفظ مهره‌های کلیدی خود، زمینه برای جذب چند بازیکن مطرح لیگ برتری را هم فراهم کنند ولی دقیقاً همین مسأله به سوژه‌های سؤال‌برانگیز بدل شده است.

به گزارش ایران ورزشی، طی روزهای گذشته برخی افراد که خود را در زمره نزدیکان به باشگاه استقلال معرفی کرده‌اند با چند بازیکن مطرح لیگ برتری یا مدیر برنامه‌های آنها تماس گرفته و خواهان مذاکره جدی با این نفرات برای پیوستن به استقلال شده‌اند.

اما اغلب بازیکنان در پاسخ به آنها یک سؤال واحد را مطرح کرده و این مسأله را پرسیده‌اند که وقتی تیم سرمربی ندارد عملاً براساس چه سیاستی یارگیری می‌کنید و چه تضمینی وجود دارد که سرمربی جدید به آنها احتیاج داشته باشد؟حتی شنیدیم یکی از همین بازیکنان مد نظر استقلال مدعی شده که وقتی نمی‌داند از طرف کدام مربی با او تماس گرفته شده چطور می‌تواند روی پیشنهادات ارائه شده تصمیم‌گیری کند؟

البته مقامات باشگاه استقلال هم مدعی‌اند یکسری افراد اساساً بدون هماهنگی با آنها و بیشتر برای رسیدن به اهداف خودشان با بازیکنان تماس می‌گیرند و بدون اطلاع باشگاه به آنها وعده حضور در استقلال را می‌دهند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها