کد خبر : 77288

در ۴۸ ساعت گذشته به ویژه طی ۲۴ ساعت اخیر نام جواد نکونام بیشتر از هر زمان دیگری به عنوان گزینه هدایت تیم استقلال مطرح شده است.

به گزارش خبرورزشی، اسم جواد نکونام سرمربی فعلی تیم فولاد خوزستان به محض جدایی فرهاد مجیدی از استقلال به عنوان گزینه محتمل نشستن به جای سرمربی قبلی این تیم و در دست گرفتن هدایت استقلال برای فصل بیست و دوم لیگ برتر مطرح شد.

درست از زمانی که نام جواد نکونام به عنوان گزینه احتمالی جانشینی فرهاد مجیدی مطرح شد هواداران استقلال در کانال‌های تلگرامی و صفحات اینستاگرامی حمله متحدالشکلی را نسبت به انتخاب نکونام و هر مربی ایرانی دیگری برای تیم استقلال آغاز کردند.

این اقدام از سوی طرفداران استقلال به این خاطر بود که آنها معتقد بودند در چنین شرایطی که استقلال توانسته عنوان قهرمانی لیگ برتر را با شرایط ویژه و خاصی کسب کند باید یک مربی خارجی خوب داشته باشد.

به همین خاطر اسم آندره‌آ استراماچونی به عنوان گزینه مطرح از سوی هواداران استقلال اعلام شده و نسبت به دیگر مربیان داخلی به ویژه جواد نکونام موضع گیری تندی اتخاذ کردند.

اما با توجه به تکذیبیه استراماچونی، مشخص شد این مربی نه تنها مورد نظر کادر مدیریتی باشگاه استقلال برای حضور مجدد در راس کادر فنی استقلال نیست بلکه خودش هم در این شرایط تمایلی برای حضور در استقلال ندارد. از این رو بار دیگر اسم جواد نکونام به کانون توجه طرفداران استقلال برگشت و دوباره موجی از انتقادات بابت انتخاب مربی داخلی به راه افتاد.

اولین شرط نکونام برای استقلالی شدن اعلام شد

گفته می‌شود جواد نکونام در حال حاضر مشکلی برای قبول سرمربیگری استقلال و جدا شدن از فولاد خوزستان ندارد اما از آجورلو خواسته در اولین گام برای استقلال شدنش باید باشگاه استقلال فضای نامطلوب به وجود آمده بابت احتمال حضور او در راس کادر فنی استقلال را به شکل قابل ملاحظه ای تغییر داده و با اعتمادسازی و جلب نظر هواداران استقلال از سوی کادر مدیریتی باشگاه، این موضوع به شکل دیگری تغییر کند. شرطی که منطقی هم به نظر می‌رسد. چرا که نکونام فرصتی برای درگیر شدن با هواداران میلیونی استقلال را ندارد و باید بلافاصله برنامه‌های تیم جدیدش را طراحی کند.

جواد نکونام فعالیت خود به عنوان مربی را از سال ۹۵ با حضور کنار کارلوس کی روش در ترکیب کادر فنی تیم ملی بزرگسالان آغاز کرد و سپس در طول سالهای اخیر کارنامه موفقی در تیم‌های خونه به خونه بابل، نساجی مازندران و فولاد خوزستان داشته است.

نکونام جزو نزدیک ترین گزینه‌ها به نیمکت مربیگری استقلال محسوب می‌شود. گزینه‌ای که فصل گذشته نیز صحبت از حضورش به جای فرهاد مجیدی از ابتدایی لیگ مطرح بود اما به واسطه علاقمندی شدید هواداران به حضور فرهادمجیدی این موضوع به طور کلی فراموش شد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها