کد خبر : 77166

پیشکسوت استقلال گفت: همان‌طور که هواداران استقلال از تصمیم فرهاد مجیدی شوکه شده‌اند، من هم با شنیدن آن شوکه شدم.

به گزارش تسنیم، شاهین بیانی مدافع اسبق استقلال درباره جدایی فرهاد مجیدی از این تیم مصاحبه ای انجام که در ادامه می‌خوانید:

*همان‌طور که تصمیم مجیدی هواداران را شوکه کرده است، من هم شوکه شده‌ام. فکر می‌کنم باشگاه با تصمیم مجیدی مخالفت خواهد کرد چون خواسته هواداران ادامه همکاری با او است. باید چند روزی بگذرد و مجیدی به هیئت مدیره باشگاه برود و صحبت کند. اینجوری نیست سرمربی، تیمی را قهرمان کرده و با یک پیام مجازی خداحافظی کند.

*شاید مجیدی از مسائلی ناراحت بوده که چنین تصمیمی گرفته است اما با درایتی که از آجورلو سراغ داریم، امیدواریم مجیدی به استقلال برگردد. چند روزی از قهرمانی نمی‌گذرد و کام هواداران با این خبرها تلخ شد است. امیدوارم مشکل و مسائلی که مجیدی داشته است، حل شود. باید دید پشت این داستان چه مسئله‌ای بوده است. اگر بحث اول، مشکلات استقلال باشد می‌توان با صحبت کردن و به خاطر هواداران او را برگرداند اما اگر بحث پیشنهاد از تیم اماراتی باشد فوتبال حرفه‌ای است و شریط به طور کلی فرق می‌کند.

آقای مجیدی! با یک پیام مجازی نمی توانی از استقلال بروی/ او در گذشته هم استقلال را رها کرد اما...

*فکر نمی‌کنم مسائل مالی در تصمیم مجیدی دخیل بوده باشد. در گذشته که مجیدی استقلال را رها کرد، تمام مطالباتش را به استقلال بخشید و ریالی نگرفت، بنابراین مسائل مالی نمی‌تواند دخیل باشد یا بگوییم صرفا به خاطر پیشنهاد خوب یک تیم به امارات می‌رود. صد درصد مشکلاتی در طول فصل برایش ایجاد شده است و باید آن را برطرف کنند.

*خیلی خوشحالم که استقلال در این فصل هوادارانش را خوشحال کرد. بازیکنان و مجیدی رکوردی به جای گذاشتند که فکر کنم تا چندین سال آینده قابل جابجا شدن نباشد. حالا که هواداران خوشحال هستند و روزهای خوشی را سپری می‌کنند، کام‌شان را تلخ نکنیم، هر چند فوتبال جریان دارد و باید زندگی کرد و با امید به فکر روزهای آینده بود.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها