کد خبر : 77095

ششمین قهرمانی پرسپولیس مبارک!

ششمین قهرمانی پرسپولیس مبارک!

مدیرعامل اسبق پرسپولیس با اشاره به مشکلاتی که این تیم در فصل جاری پشت سر گذاشت، مدعی است این اتفاقات در نائب قهرمانی تیم تاثیرگذار بود.

به گزارش ورزش سه ، محمد رویانیان درباره نایب قهرمانی پرسپولیس در لیگ بیست و یکم گفت: به هر شکل پرسپولیس پنج قهرمانی متوالی و ۲ نایب قهرمانی آسیا را دارد. پرسپولیس بعد از پنج قهرمانی به عنوان خمس، یک قهرمانی را به استقلال هدیه داد! با این وجود چیزی از ارزش‌ها و قهرمانی های تیم قهرمان پرسپولیس کم نشده است. هر وقت تیمی توانست قهرمانی‌ها و حضور در دو فینال آسیا را تکرار کند، آن وقت می‌توانیم بگویم تیمی روی دست پرسپولیس آمده است!

وی ادامه داد: با وجود مشکلات زیاد پرسپولیس در همین لیگ برتر امتیازات زیادی گرفت. بسیاری با حاشیه هایی که ایجاد کردند مانع قهرمانی پرسپولیس شدند اما باز تیم خوب نتیجه گرفت. من حقیقتا پرسپولیس را قهرمان می‌دانم و باید بگوییم ششمین قهرمانی پرسپولیس. این نایب قهرمانی را به واسطه مشکلات پرسپولیس، قهرمانی می‌دانم. یکسری مشکلات هم برای تیم های دیگر مانند گل گهر ایجاد کردند و ۷ امتیاز کسر شد. بگذریم! به هر حال بیشتر سعی می‌کنم روی تیم خودمان نظر بدهم.

مدیرعامل سابق پرسپولیس پیرامون ادامه همکاری یحیی گل محمدی و پرسپولیس گفت: یحیی مربی خوب و قوی‌ای است و مربی کم نظیری در ایران و جز بهترین‌ها در منطقه است. شاید خسته شده و بعد از پایان لیگ تجدید قوا کند و روحیه اش بهتر شود و بهتر تصمیم بگیرد. به نظرم خود یحیی باید در مورد ادامه همکاری تصمیم بگیرد.

رویانیان با اشاره به عملکرد مدیریتی درویش در پرسپولیس گفت: باهمه فشارهایی که در ابتدای راه به مدیرعامل باشگاه آمد با صبر و تحمل مدیریت کرد. وضع باشگاه به مراتب بهتر شده است. درویش شرایط را خوب مدیریت کرد و بچه های خوبی به باشگاه آمدند. مجموعاً خبر توافق اولیه با مرتضی پورعلی گنجی یا علیرضا بیرانوند اتفاقاتی است که برای پرسپولیس کوچک نیست.

حقیقتا پرسپولیس را قهرمان لیگ می دانیم و باید بگویم سرخ ها؛ ششمین قهرمانی تان مبارک!/ می بینید که از گل گهر هم 7 امتیاز کم کردند

وی در خصوص منتقدین انتصاب محمد محمدی در باشگاه پرسپولیس گفت: به مدیرعامل باید احترام بگذارید چرا که مسئولیت تیم روی دوش درویش است. حتی اگر رای گیری شود و بهترین فرد ممکن در باشگاه معاون شود اما با مدیرعامل هماهنگ نباشد، فایده‌ای ندارد. برد و باخت تشکر یا بد و بیراه برای مدیرعامل است و او این مسائل را به جان می‌خرد. این حق مدیرعامل است که معاونش را خودش انتخاب کند و ما حق دخالت نداریم. به هر شکل هر مدیری حق دارد معاونش را انتخاب کند. شما بهترین مدیر دنیا را به عنوان معاون به مدیری تحمیل کند. همان مدیر بدترین مدیر ممکن می شود.

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس با ارزیابی لغو بازی تدارکاتی ایران و کانادا گفت: جای تاسف که شرایط کانادا را در نظر نگرفتیم و این تیم را برای بازی دوستانه انتخاب کردیم. این کانادا کانادای سابق نیست و دربست دراختیار جریانات سیاسی است. باید از قبل بررسی می‌شد بازی دوستانه با کانادا، چه آسیب‌هایی ممکن است به ما برساند. می‌روید صحبت می کنید و قرارداد می‌نویسید بعد دچار این بدبختی می‌شوید. آبروی فوتبال ما رفت و تحقیر شد. هر کدام از بازیکنان تیم ملی را به اندازه کل تیم کانادا توانایی دارند. لژیونرهایی داریم که در اروپا جز بهترین‌ها هستند. چرا تیم ملی ما باید تحقیر شود؟

رویانیان با اشاره به اختلافات هیات رییسه فدراسیون فوتبال گفت: این اختلافات قوز بالای قوز است. به نظرم وزارت ورزش یه نمایندگی از مردم ایران مستقیماً باید ورود و مسئله را مدیریت کند. راهکار این دوره بهم با توجه به بهم ریختگی اوضاع فدراسیون فوتبال و بازی‌های جهانی که داریم وزارت ورزش به قائم مقامی فدراسیون فوتبال بیاید و مدیریت کند. در واقع وزارت تمام برنامه‌ها را امسال حاکمیتی مدیریت کند تا فوتبال ما تحقیر نشود و در عرصه بزرگ بین المللی بتوانیم موفق شویم.

مدیرعامل سابق پرسپولیس درباره اختلاف سید جلال حسینی و یحیی گل‌محمدی تصریح کرد: به اختلاف این دو اعتقادی ندارم. هر دو شخصیت با تجربه هستند و نباید به این مسئله دامن زد. خودشان در آینده بهترین تصمیم ممکن را می‌گیرند.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها