کد خبر : 77068

به نظر می رسد اتفاقات جدیدی بین سحر دولتشاهی و همایون شجریان در حال رخ دادن است.

در فضای مجازی شایعه جدایی سحر دولتشاهی و همایون شجریان پیچیده است. سحر دولتشاهی همسر سابق رامبد جوان است. سحر دولتشاهی چند سال بعد از ازدواج با رامبد جوان از او طلاق گرفت و مدتی است با همایون شجریان دیده می شود. سحر دولتشاهی تا کنون خبر رسمی ازدواج خود را با همایون شجریان منتشر نکرده است.

سحر دولتشاهی و همایون شجریان جدا شدند؟

هیچ وقت خبری رسمی در خصوص ازدواج همایون شجریان و سحر دولتشاهی منتشر نشد و البته نزدیکان همایون شجریان هم ازدواج این دو هنرمند را تکذیب کردند اما روابط آنها به گونه ای بوده که دیگر علاقه این دو نفر به هم بر هیچیک از هوادارانشان پوشیده نیست.

آنچه اکنون به شایعه کمرنگ شدن این رابطه دامن زده است این است که برخلاف سال گذشته سحر دولتشاهی تولد همایون شجریان را که 31 اردیبهشت بود در اینستاگرامش تبریک نگفت. سال گذشته سحر دولتشاهی عکسی از کودکی همایون شجریان را همراه با یک قلب قرمز استوری کرده بود. عدم تبریک امسال موجب شده تا شایعه جدایی این دو هنرمند بر سر زبان ها بیافتد. البته این احتمال هم وجود دارد که دو چهره مشهور ترجیح داده اند ارتباط خود را از فضای مجازی دور کنند.

تبریک سال گذشته سحر دولتشاهی برای تولید همایون شجریان

سحر دولتشاهی با انتشار عکسی از دوران کودکی همایون شجریان و گذاشتن علامت قلب تولد این خواننده محبوب را تبریک گفت.

در سال های اخیر چندین بار موضوع ازدواج این دو هنرمند در رسانه ها و فضای مجازی مطرح شده است.

تبریک تولد سحر دولتشاهی به همایون شجریان

بیوگرافی سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی متولد 16 مهر 1358 تهران بازیگرِ سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران است. او فارغ التحصیل رشته های ادبیات نمایشی و مترجمی زبان فرانسه می باشد. مادرش نائیب رئیس فدراسیون شنا و پدرش مهندس و در تورهای دوچرخه سواری در ایران و خارج از کشور فعال است.

فعالیت خود را از اوخر دهه 70 با تئاترهای دانشجویی کارش را شروع کرد.شروع حرفه ای در تئانر هم در سال 79 و 80 بود که از همین عرصه به فیلم فرزند صبح در سال 1383 معرفی شد و اولین حضور سینمایی خود را تجربه کرد، سپس با سریال کتابفروشی هدهد مرضیه برومند در سال 1386 نیز وارد قاب تلویزیون شد.

شهرت یافتن سحر دولتشاهی

بازی سحر دولتشاهی در سریال مسافران ساخته همسر سابقش رامبد جوان در سال 1388 با نقش ادم فضایی بسیار مورد پسند قرار گرفت و موجب شد خیلی زود به شهرت برسد.شروع فعالیت هنری وی با تئاتر بود که البته بازی در تئاتر موقعیت های خوبی پیش روی او گذاشت و او را با سینما و تلویزیون آشنا کرد و همچنین حضور در صحنه تئاتر بود که منجر به آشنایی او با رامبد جوان شد.

ماجرای ازدواج و طلاق سحر دولتشاهی

او در 27 اسفند 87 با رامبد جوان بازیگر و کارگردان تلویزیون و سینما ازدواج کرد. آشنایی آنها از تئاتر شکل گرفت، دولتشاهی می گوید :دوستان مشترک زیادی داشتیم و دورادور همدیگر را می شناختیم تا اینکه بالاخره وقتش رسید کم کم حواسمان بیشتر به هم جلب شد تا بالاخره کار به ازدواج کشید، رامبد بعد از اینکه به من پیشنهاد ازدواج داد، آمد با پدرم صحبت کرد. بعد هم خواستگاری انجام شد.

طلاق آنها در سال 1393 در سکوت خبری انجام شد، تا مدت ها این جدایی از طرفین تایید نشد، سحر دولتشاهی همسر دوم رامبد جوان بود.

سحر دولتشاهی که به دلیل جدایی از همسر سابقش رامبد جوان سال 93 را در تنهایی و البته پرکاری در عرصه بازیگری دنبال کرده در گفتگویی درباره این تنهایی بیان می دارد: سال 93 در عین حال که سال شلوغی برایم بود در تنهایی لذت بخشی هم سپری شد نه فقط به عنوان بازیگر که در خیلی جهات هم رشد داشتم.

شغل ایده آل سحر دولتشاهی از زبان خودش

بازیگری از بچگی برایم جذاب بود اما واقعیتش این است که من ادبیات نمایشی خوانده ام و هنوز هم بخشی از دغدغه ام نوشتن است

در دوران دانشجویی همان موقع که سر کلاس می نوشتم، از شاگردان خوب بودم یا وقتی ترجمه می کردم. خیلی غبطه می خورم اگر همچنان برای نوشتن وقت نگذارم. نوشتن همیشه پسِ ذهن من هست. نمی دانم باید زمانش برسد یا من زمانش را برسانم ! هنوز هم فکر می کنم یکی از شغل های ایده آلم نویسندگی است.

برنده دو سیمرغ بلورین

اولین بار سال 1393 برای فیلم عصر یخبندان سیمرغ بهترین بازیگر مکمل را گرفت و این جایزه را  سال 96 برای بازی در فیلم چهارراه استانبول و عرق سرد تکرار کرد

او بعد از دو سیمرغ خود در سال 1398 از جشنواره فیلم های ایرانی استرالیا برای بازی در فیلم امیر تندیس بهرین بازیگر زن را از آن خود کرد

عشق موسیقی

در طول روز وقتی کاری ندارم بیشتر فیلم می بینم یا موسیقی گوش می دهم ، چون عاشق موسیقی هستم البته برخی اوقات هم ترجمه می کنم.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها