کد خبر : 77058

توضیح رضا درویش در مورد قرارداد رامین رضاییان

توضیح رضا درویش در مورد قرارداد رامین رضاییان

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه گفته می‌شود قرارداد رضائیان 6 میلیارد برای این فصل است، گفت: فکر می‌کنم بیشتر است.

به گزارش فارس، رضا درویش در حاشیه مجمع عمومی فدراسیون فوتبال اظهار داشت: مجمع خوبی بود، تنش‌هایی داشت اما ان‌شاءالله بتواند از فرصت باقیمانده استفاده کند. یادمان نرود الان باید به مسابقاتی که هم آرزویش را‌‌‌‌‌‌‌‌ دارند و برای ما محقق شد بپردازیم، به جای اینکه دنبال حاشیه‌ها باشیم، باید برای بازی‌های دوستانه برای تیم ملی فکر کنیم تا تیمی قوی عازم مسابقات کنیم.

وی افزود: باید دغدغه اعضای هیأت رئیسه این باشد که به چه شکل این را‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌توانند محقق کنند، هر کشوری آرزو دارد در جام جهانی شرکت کند ولی متأسفانه با شرایط موجود اوضاع جالبی نداریم. امیدوارم هیأت رئیسه‌ای که تصویب شده فکر عاجلی کند که شادی دل هواداران مهیا شود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص مهرداد سراجی از هیات رئیسه فدراسیون فوتبال عزل شد، عنوان کرد: بله، یک عضو کم شد اما به هر صورت بقیه اعضا هستند. مهم نیست چه کسی باشد یا نباشد، مهم این است که بتوانند کاری کنند تا حداقل حریفان قدرتمندی را برای بازی با تیم ملی فراهم کنند. تا چشم بر هم بزنیم 30 آبان شده و مسابقات شروع می‌شود. به جای اینکه آن روز تأسف بخوریم که از فرصت‌های امروزمان استفاده نکردیم، امروز از فرصت‌هایمان بهره ببریم تا دچار پشیمانی نشویم. 

وی در مورد آخرین وضعیت علیرضا بیرانوند و اینکه او با پرسپولیس قرارداد امضا کرده، گفت: نخیر، سعی می‌کنیم بعد از روز پنجشنبه به این مسئله برسیم و در موردش تصمیم بگیریم. 

درویش در مورد باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس اظهار داشت: مشکلی از این بابت وجود ندارد. الان که نمی‌توانیم قراردادی ثبت کنیم. باید صبر کنیم نقل و انتقالات شروع شود. 

وی در مورد دعوت شدن رامین رضائیان به کمیته انضباطی باشگاه گفت: هنوز این اتفاق نیفتاده، دیشب صحبت‌هایی کرد که رایگان بازی کردم و... پس پولی که برای آمدنش در این 4-3 ماه داده‌اند کجا رفته؟ مگر او نگرفته؟ بیشتر از این حرف‌ها است. 

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه رضائیان بابت دو ماه مابه‌التفاوت حقوقش پول گرفته، عنوان کرد: فرق نمی‌کند، خلاصه پول گرفته است. 

درویش در مورد اینکه مبلغ 6 میلیارد برای این فصل درست است، گفت: فکر می‌کنم بیشتر است.

وی در خصوص اینکه آیا یحیی گل محمدی برای تغییر دستیارانش صحبتی داشته، گفت: نه‌، هیچ صحبتی در این مورد نداشته و تا به امروز هم در مورد اینکه می‌خواهد تغییری ایجاد کند یا نه بحثی نشده، بعد از اینکه مسابقات تمام شود تصمیم می‌گیرد که با همین نفرات ادامه می‌دهد و یا دوستان جدیدی را اضافه می‌کند تا تیم بهتر آماده شود و ان‌شاءالله بتوانیم برای لیگ قهرمانان آسیا بهتر حاضر شویم. 

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه چه انتظاری از کادر فنی تیم با توجه به اینکه امسال قهرمانی را از دست دادند،‌ دارد تصریح کرد: باید کادر فنی تصمیم بگیرد که چه تیمی را در خور نام پرسپولیس ببندد، ضمن اینکه آنقدر جایگاه پرسپولیس بالا است که پس از 5 سال قهرمان شدن وقتی نایب قهرمان می‌شود، بحث روز می‌شود. این نشان‌دهنده جایگاهی است که پرسپولیس در جامعه به دست آورده که به جز قهرمانی برای آن جایگاهی برای آن متصور نیستند. شما بزرگ‌ترین تیم‌های دنیا را هم ببینید کمتر تیمی است که 5 سال قهرمان و دو سال نایب قهرمان شود و دغدغه مردم این باشد که چرا نایب قهرمان شد. با وجود این همه مشکلات و اینکه بازیکنان بزرگی را تیم از دست داد تا بازیکنان جذب‌شده هماهنگ شوند. شاید به نظرم کمی هم انگیزه از آنها گرفته شد، چون امسال لیگ قهرمانان آسیا را نداشتیم، یکی از بزرگ‌ترین انگیزه‌های تیم ما این است که در این مسابقات شرکت کنند. کمااینکه پرسپولیس دو دوره پشت سر هم نایب قهرمان آسیا شد ولی ان‌شاءالله برای سال جدید بازیکنانی که بتوانند بیشتر به تیم کمک کنند طبق نظر گل محمدی جذب می‌شوند. 

درویش در مورد شرایط حضور در لیگ قهرمانان فصل آینده عنوان کرد: قهرمان سال قبل برای لیگ قهرمانان آسیا که شهریور ماه دو سال بعدش داریم شرکت می‌کند.

وی در مورد اینکه تکلیف نایب قهرمانی پرسپولیس چه می‌شود، گفت: فکر نمی‌کنم قهرمانی یا نایب قهرمانی تاثیری داشته باشد چون امسال که لیگ قهرمانان آسیا نداریم. قانون می‌گوید قهرمان فصل بعد در مسابقات شرکت می‌کند، حالا بستگی به تصمیم‌گیری فدراسیون دارد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه آیا اردوی پیش فصل پرسپولیس خارج از کشور برگزار می‌شود، عنوان کرد: نخیر، هنوز زمان زیادی مانده تا تصمیم بگیریم. 

درویش در خصوص اینکه قرارداد رامین رضائیان برای نیم فصل چقدر است، گفت: این را از واحد مالی بپرسید، فکر می‌کنم بیشتر از 6 میلیارد تومان است.

وی در مورد اینکه آیا سید جلال حسینی در تیم می‌ماند یا می‌رود گفت: هر تیمی بازیکن بزرگ و کاپیتان دارد، آنها یک روز می‌آیند و یک روز می‌روند اما جایگاهشان را از دست نمی‌دهند. سید جلال متعلق به باشگاه پرسپولیس است و پرسپولیس هم باید جایگاهش را حفظ کند. اگر دوست داشته باشد بازی کند کادر فنی حتما از او استفاده می‌کند، اگر هم نه در جایگاه‌های دیگر از او استفاده می‌شود. 

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه بسیاری نگران هستند که اتفاق مهدوی‌کیا برای سیدجلال نیفتد، گفت: چه اتفاقی افتاد؟ نه این اتفاق نمی‌افتد. 

درویش در مورد اینکه گفته می‌شود قهرمانی استقلال پاک بوده اظهار داشت: مبارکشان باشد. بازی باید یک برنده و بازنده داشته باشد، در این دوران نوبت استقلال بود، به هوادارانش تبریک می‌گویم. ان‌شاءالله مبارکشان باشد. ورزش همین است.

وی در خصوص اینکه روزنامه سپاهان اعلام کرده قهرمانی تیم اول تهران را تبریک می‌گوییم، گفت: این را باید از سپاهان بپرسید که چرا چنین چیزی زده، من که نباید جوابگو باشم.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها