کد خبر : 77010

پسر پیشکسوت بزرگ استقلال را کبود کردند

پسر پیشکسوت بزرگ استقلال را کبود کردند

پسر منصور پورحیدری گفت: اینقدر با دعوا و فشار وارد استادیوم شدیم که فکر می کنم تمام بدنم کبود شده است.

به گزارش خبرورزشی، علی پورحیدری فرزند زنده یاد منصور پورحیدری که بعد از ظهر امروز از سوی باشگاه به همراه دیگر پیشکسوتان استقلال برای حضور در استادیوم آزادی دعوت شده بود در گفت و گو با خبر ورزشی، درباره اتفاقاتی که در این حد فاصل برایش رخ داد اظهاراتی را مطرح کرد.

شنیدیم شما را به استادیوم راه نداده اند؟

بله! متاسفانه ظاهراً مسئولان ورزشگاه در جریان این موضوع نبودند که باورش سخت است. در صورتی که مدیران باشگاه می‌گفتند از قبل این مسائل با مجموعه ورزشی آزادی هماهنگ شده بود.

چه مدت بیرون ورزشگاه معطل شدید؟

بیشتر از سه ساعت! ما تقریبا حدود دقایق ۶۵ تا ۷۰ بازی بود که تازه توانستیم وارد شویم. شرایط سخت بود. من سن و سالم کم است و با اینکه توان جسمانی ام بهتر است خیلی اذیت شدم. واقعاً در این مدت نگران پیرمردهای بزرگ استقلال مثل آقایان جواد قراب، حسین فرزامی، منصور خان رشیدی و پرویز مظلومی بودم که تحت فشار و ضرباتی که به ما وارد می کردند پس از مدت زمان طولانی انتظار و سرپا ایستادن وارد استادیوم شدیم. فکر می کنم بدنم حسابی کبود شده است. اینقدر که لابه لای نرده ها و در ورودی تحت فشار بودیم.

چرا شما را راه نمی‌دادند؟

می‌گفتند هماهنگ نشده! در صورتی که باشگاه بلیت های وی آی پی را داشت و از طرفی مسئولان مجموعه ورزشی می گفتند برای وی آی پی بلیت‌فروشی شده است! این شرایط خیلی بد بود. به نظر می رسید تعمدی در کار است تا باشگاه را مقابل پیشکسوتان قرار دهند. اتفاقاتی که امروز رخ داد اصلاً طبیعی نبود.

چطور؟

به نظر می رسید می خواستند مشکلاتی برای باشگاه استقلال به وجود بیاورند. تیمی که مردمی باشد دشمن هم زیاد دارد. متاسفانه این اتفاقات اصلاً در شأن باشگاه استقلال و به ویژه پیشکسوتان آن نبود و شخصیت همه بزرگان این باشگاه را له کردند. خدا را شکر که پدرم زنده نبود تا این وضعیت را ببیند.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها