کد خبر : 77009

پیغام سید جلال برای گل محمدی

پیغام سید جلال برای گل محمدی

حسینی که پیش از این وعده داده در پایان فصل برخی از مسائل ناگفته را بیان کند امروز در تمرینات پرسپولیس حضور فعالی داشت.

به گزارش خبرورزشی، یحیی گل محمدی یک روز قبل از بازی برابر شهر خودرو به دلیل حضور سیدجلال حسینی و دو بازیکن دیگر پرسپولیس در بازی والیبال نام آنها را از لیست بازی تیمش خط زد. اتفاقی که در فضای مجازی به شدت خبرساز شد و هواداران پرسپولیس در این ماجرا به حمایت از کاپیتان پرافتخار خودشان پرداختند.

در نهایت با اصرار درویش حسینی و ۲ بازیکن دیگر به اردوی پرسپولیس اضاه شدند هر چند نام جلال حسینی در لیست بازی دوباره دیده نشد. بعد از پیروزی سرخ‌ها برابر شهر خودرو هم سیدجلال حسینی حاضر به صحبت در خصوص اتفاقات ۴۸ ساعت گذشته نشد اما درویش مدیرعامل سرخها این بازیکن را بزرگ باشگاه نامید و از رسانه‌ها خواست تا به این ماجرا خیلی بال و پر ندهند.

حسینی که پیش از این وعده داده در پایان فصل برخی از مسائل ناگفته را بیان کند امروز در تمرینات پرسپولیس حضور فعالی داشت و البته از عکس‌هایی که از این تمرین منتشر شده اینطور به نظر می‌رسد که کاپیتان سرخ‌ها به هیچ عنوان نگران تصمیم یحیی برای فصل آینده نیست. در حالی که پیش بینی می‌شد حسینی در تمرین امروز ناراحتی خودش از اتفاقات اخیر را نشان بدهد.

 

عکس| حضور متفاوت جلال حسینی در تمرین پرسپولیس/ پیغام کاپیتان پرافتخار برای یحیی!

کاپیتان پرسپولیس امروز با روحیه بالا و البته یک بی تفاوتی خاص نسبت به اتفاقات اخیر در تمرین تیمش حاضر شد تا به این ترتیب این پیغام را به یحیی بدهد که خیالش از هر اتفاقی برای سال آینده راحت است. کاپیتان سرخ‌ها تا آخرین روزهایی که در این تیم حضور داشته هرگز برای تیمش کم نگذاشت و حالا می‌داند حتی از دست رفتن قهرمانی ششم هم چیزی از ارزش این بازیکن نزد هواداران پرسپولیس کم نخواهد کرد.

به نظر می‌رسد حسینی از حالا تصمیم خود را برای فصل آینده گرفته است. تصمیمی‌که شاید پایانی باشد بر دوران حضور پرافتخارش در جمع سرخ‌های پایتخت.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها