کد خبر : 77006

مشکل بیرانوند و پرسپولیس چطور حل شد؟

مشکل بیرانوند و پرسپولیس چطور حل شد؟

مدیران پرسپولیس طی هفته‌های اخیر با نماینده علیرضا توافق اولیه را انجام دادند و بعد از بازگشت این بازیکن از پرتغال، جلساتی برگزار کردند و در نهایت به توافق هم رسیدند.

به گزارش خبرورزشی، با پایان یافتن لیگ پرتغال، قرارداد قرضی علیرضا بیرانوند گلر شماره یک تیم ملی با باشگاه بواویشتا هم به پایان رسید و بیرانوند به ایران بازگشت. طی چند وقت گذشته بحث بازگشت بیرانوند به فوتبال ایران و به خصوص باشگاه پرسپولیس به شدت مطرح شد و خبرورزشی به عنوان اولین رسانه اعلام کرد، علیرضا در سال منتهی به جام جهانی و برای اینکه بتواند به صورت فیکس در جام جهانی بازی کند، پرسپولیس را به عنوان تیم آینده خود انتخاب خواهد کرد.

از چند هفته قبل باشگاه پرسپولیس مذاکرات خود را برای جذب بیرانوند آغاز کرد و علیرضا هم نماینده خود را به باشگاه فرستاد تا مذاکرات شکل جدی تری به خودش بگیرد. همانطور که احتمالا در جریان قرار گرفتید، بیرانوند ۲ فصل دیگر با باشگاه آنتورپ قرارداد داشت که فصل دوم آن توافقی و مشروط بود. در واقع علیرضا یکسال دیگر به صورت قطعی با آنتورپ قرارداد داشت و هر تیمی که خواهان او می شد، ابتدا باید رضایت باشگاه بلژیکی را جلب می کرد.

مدیران پرسپولیس هم با ارسال نامه ای به باشگاه آنتورپ شرایط خرید بیرانوند را پرس و جو کردند. بلژیکی‌ها در ابتدا مبلغ بالایی برای فروش بیرانوند اعلام کردند ولی در مذاکرات بعدی علیرضا با گذشت از طلبش، موفق شد رضایتنامه خود را بدون دریافت پولی بگیرد. موضوعی که خیلی به نفع پرسپولیس شد و این باشگاه به لحاظ مالی سود کرد.

مدیران پرسپولیس طی هفته‌های اخیر با نماینده علیرضا توافق اولیه را انجام دادند و بعد از بازگشت این بازیکن از پرتغال، جلساتی برگزار کردند و در نهایت به توافق هم رسیدند. با وجود توافق بر سر مسائل مالی و مدت قرارداد، طرفین بر سر چند بند از قرارداد دچار اختلافاتی شدند و حتی شایعه شد که پیوستن بیرانوند به پرسپولیس منتفی خواهد شد. با این حال در نشست مجدد بین درویش و وکیل بیرانوند، این اختلافات جزئی حل شد و توافق نهایی حاصل گردید.

پشت پرده پرسپولیسی شدن بیرانوند؛ اختلافات چگونه برطرف شد؟/ وقتی علیرضا به پیشنهاد ۲۵ میلیاردی جواب منفی داد!

گفتنی است قرارداد بیرانوند با پرسپولیس ۳ ساله خواهد بود و این بازیکن با شروع فصل جدید تمرینات پرسپولیس به این تیم ملحق خواهد شد. همچنین بیرانوند برای بازگشت به پرسپولیس از پیشنهاد ۲۵ میلیاردی یک تیم صنعتی گذشت و پرسپولیسی شد. دلیل این کار توسط بیرانوند هم این بود که علیرضا دوست داشت به تیم سابقش برگردد و در این خصوص بارها اعلام کرده بود، در ایران فقط برای پرسپولیس بازی خواهد کرد.

بعد از توافق و امضای قرارداد با پرسپولیس، علیرضا بلافاصله راهی هتل المپیک شد و خودش را به کادرفنی تیم ملی معرفی کرد تا بتواند در تمرین تیم ملی شرکت کند.

به دلیل بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس و همچنین در پییش بودن بازی مقابل فجر، رونمایی از بیرانوند و انتشار رسمی این خبر به بعد از دیدار مقابل فجر موکول شد. با این حال کلیه توافقات انجام قرارداد ۳ ساله بیرانوند و پرسپولیس امضا شد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها