کد خبر : 76972

وحید قلیچ که در این فصل به منتقد جدی یحیی و عملکرد فنی پرسپولیس تبدیل شده بود اعلام کرده که در جشن قهرمانی استقلال شرکت می کند.

به گزارش خبرورزشی، همه اتفاقات یکی دو ماه اخیر دست به دست هم داد تاحالا وحید قلیچ رسماً اعلام کند که به اتفاق تعدادی از دوستان استقلالی اش قصد دارد فردا در جشن تیم استقلال شرکت کند.

دروازه بان اسبق پرسپولیس که همواره یکی از متعصب ترین بازیکنان و پیشکسوتان این باشگاه به شمار می رفت در این باره در گفت و گویی کوتاه گفت: «یکی از دوستان استقلالی ام مرا به این بازی دعوت کرده تا هم مسابقه استقلال مقابل نفت مسجد سلیمان را از نزدیک ببینم و هم شاهد برگزاری جشن استقلالی ها باشم».

وی افزود: «چه اشکالی دارد که یک ورزشکار پرسپولیسی قهرمانی را به رقیب استقلالی اش تبریک بگوید. اینها همه در مرام و مسلک پهلوانی است و هیچ ایرادی در آن وجود ندارد».

شنیده‌ها از اطرافیان وحید قلیچ حاکی از آن است که او حتی قصد دارد در صورت امکان روی پیست تارتان حاضر شده و شخصاً قهرمانی استقلال را به فرهاد مجیدی تبریک بگوید. بی‌شک در صورت حضور قلیچ که یکی از متعصب ترین پرسپولیسی ها به شمار می رفته در استادیوم آزادی و در حاشیه جشن استقلالی ها، آن هم پس از ۹ سال، دروازه بان اسبق پرسپولیس یکی از چهره های پر سر و صدای آخرین مسابقه تیم استقلال در پایان فصل بیست و یکم لیگ برتر خواهد شد.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها