کد خبر : 76961

با اعلام مدیررسانه ای تیم ملی، بازیکنان ملی پوش حق حضور در تیم های باشگاهی خود را ندارند.

به گزارش خبرورزشی، لغو دیدارهای هفته بیست و نهم لیگ برتر به دلیل آلودگی هوا و به هم خوردن برنامه برگزاری مسابقات دو هفته پایانی، باعث بروز مشکلات زیادی برای تیم‌ها و همچنین تیم ملی شده است.

اردوی تیم ملی از صبح فردا آغاز می‌شود اما استقلال به عنوان قهرمان لیگ برتر فردا شب آخرین بازی خود در لیگ برتر را برگزار می‌کند و سایر بازی‌ها نیز در طول این هفته به انجام خواهند رسید.

حضور پنج بازیکن استقلال در تیم ملی باعث شده است تا آبی‌ها از چند روز پیش با تیم ملی وارد چالش شوند. فرهاد مجیدی مصرانه به دنبال استفاده از تمامی بازیکنان خود است اما اسکوچیچ اصرار دارد تا از فردا ملی پوشان را در اردو داشته باشد.

 

در همین رابطه، محمد جماعت مدیررسانه ای تیم ملی با انتشار توییتی از عدم حضور ملی پوشان در بازی‌های باشگاهی خبر داد. جماعت نوشت: اردوی آماده سازی تیم ملی کشورمان از ۹ خرداد ماه شروع می‌شود و بازیکنی امکان حضور در بازی باشگاهی در دوره فیفادی را ندارد. به امید موفقیت ایران عزیز.

البته این توییت با واکنش شدید هواداران استقلال در فضای مجازی مواجه شده و حتی محمد مومنی عضو هیئت مدیره آبی‌ها در گفتگویی اعلام کرد که این تیم فردا بدون ملی پوشانش به دیدار نفت مسجدسلیمان نخواهد رفت.

استقلالی‌ها که به دنبال ثبت رکورد قهرمانی بدون شکست و کسب ۷۰ امتیاز هستند، قصد ندارند در این بازی ریسک کرده و رکوردهای منحصربفردی که می‌توانند از آن خود کنند را از دست دهند. از طرف دیگر، آبی‌ها قصد دارند بازیکنان تیمشان که در طول فصل و برای کسب قهرمانی تلاش کرده اند، در جشن پایان بازی حضور داشته باشند. به هر شکل باید دید سرانجام این مجادلات چه خواهد شد و استقلال با بازیکنان ملی پوش خود به مصاف نفت می‌رود یا خیر.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها