کد خبر : 76881

اصرار یحیی برای خرید این بازیکن، انکار شدید هواداران

اصرار یحیی برای خرید این بازیکن، انکار شدید هواداران

میلاد زکی‌پور یکی از گزینه‌های یحیی گل محمدی برای فصل آینده است، اما هواداران پرسپولیس موافق جذب او نیستند.

به گزارش خبرورزشی، پرسپولیس شروع طوفانی در نقل و انتقالات داشت و به غیر از تمدید قرارداد با مهدی ترابی ، موفق شد مرتضی پورعلی‌گنجی مدافع تیم ملی را با قراردادی ۲ ساله به خدمت بگیرد. پرسپولیس در این فصل دستش از هر ۲ جام کوتاه ماند و نتایج خوبی نگرفت.

همین موضوع باعث شده تا مدیران و کادرفنی این تیم به فکر بستن تیمی قوی بیفتند و مذاکرات خوبی هم با ستاره های لیگ برتر و حتی لژیونرهای ایرانی انجام دادند.با این حال یکی از بازیکنانی که شایعه توافقش با پرسپولیس به گوش می‌رسد، میلاد زکی‌پور مدافع چپ فعلی گل گهر است.

زکی‌پور که سابقه حضور در استقلال را در کارنامه دارد، در مدت زمان حضورش در جمع آبی ها ، بارها برای پرسپولیس و هوادارانش کری خواند و حتی یک بار هم با برانکو درگیر شد. به غیر از این مسائل زکی‌پور وقتی در استقلال حضور داشت، با گذاشتن استوری کنایه سنگینی به افشین پیروانی زد تا هواداران پرسپولیس از دست این بازیکن به شدت عصبانی شوند.

 

درحالی توافق پرسپولیس با زکی‌پور رسانه ای شد که محمد محمدی معاون این باشگاه در مصاحبه ای هرگونه مذاکره با این بازیکن را تکذیب کرد. با این حال خود این بازیکن و البته اطرافیانش به نوعی مذاکره و توافق با پرسپولیس را تایید کردند.

ماجرا از این قرار است که خود یحیی گل محمدی شخصا با این بازیکن تماس گرفته و به او پیشنهاد حضور در پرسپولیس را داده است. در واقع گل محمدی خودش زکی‌پور را انتخاب کرده و می‌خواهد مدافع سابق استقلال را جانشین سعید آقایی یا علی شجاعی کند.

شنیده ها حاکی از آن است که گل محمدی به سبک بازی زکی‌پور علاقه زیادی دارد و هرطور شده این بازیکن را برای فصل آینده می‌خواهد. حال باید دید سرانجام تکلیف پرسپولیسی شدن این بازیکن چه خواهد شد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها