کد خبر : 76874

من نگفتم که از پرسپولیس می روم!

من نگفتم که از پرسپولیس می روم!

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در مورد تمدید قرارداد خود توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش فارس، مهدی ترابی پس از تمدید دو ساله قرارداد خود با باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: خیلی خوشحالم که امسال بار دیگر قراردادم را با باشگاه بزرگ پرسپولیس تمدید کردم. ان‌شاءالله بتوانیم سال آینده افتخاراتی که برای این تیم کسب کردیم تکرار کنیم تا دل هواداران شاد شود.خوشحالم تا توانستم بار دیگر در خدمت این مجموعه خوب باشم تمام تلاشم را می‌کنم تا سال آینده بتوانیم با کسب جام‌های بیشتر دل هواداران را شاد کنیم.

وی در مورد بدون جام ماندن پرسپولیس در این فصل گفت: قطعا که فصلی که بدون جام تمام می‌شود خوب نیست اما تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم انگیزه خودم این بود بار دیگر موفقیت‌های گذشته را تکرار کنم. تمام تلاشم را می‌کنم تا بار دیگر در کنار هواداران، کادر فنی و مجموعه مدیریتی پرسپولیس افتخارات گذشته را تکرار کرده و بار دیگر پرچم این تیم را بالا نگه داریم.

هافبک پرسپولیس تصریح کرد: در این تیم یاد گرفتم فقط مهدی ترابی مهم نیست بلکه تیم مهم است در فصل جدید اولین هدف ما قطعا قهرمانی لیگ است ان‌شاءالله در بازی‌های آسیایی نیز موفق ظاهر شویم زیرا موضوع هدف همه مجموعه پرسپولیس است. امیدوارم حتی در بازی‌های آسیایی هم موفقیت‌های گذشته را تکرار کنیم.

وی عنوان کرد: هر وقت بازیکنان، کادر فنی و هواداران پرسپولیس دست به دست هم دادند، پشت یکدیگر بودند و اتحاد داشتند موفقیت‌های بزرگی را کسب کردند ان‌شاءالله در سال جدید این اتفاق بار دیگر تکرار می‌شود می‌دانیم هواداران به کمتر از قهرمانی راضی نمی‌شوند. زیرا پرسپولیس در این سال‌ها نشان داده با هر شرایطی و در سختی‌ها می‌تواند بجنگد شک نکنید بار دیگر بلند می‌شویم و موفقیت‌های گذشته را تکرار می‌کنیم.

بازیکن پرسپولیس گفت: در این مدت صحبتی نکردم که می‌خواهم از این تیم بروم مشخص بود می‌خواهم در پرسپولیس بمانم فقط صبر کردم تا تکلیف لیگ مشخص شود هر چند آن چیزی که از لیگ می‌خواستم نشد اما گفتم زودتر قراردادم را تمدید کنم تا اگر هواداران خوشحال می‌شوند از تمدید قرارداد من خبر خوبی بشنوند. قطعا در سال جدید برای تیم توان زیادی خواهم گذاشت تا بار دیگر قهرمانی را به دست بیاوریم بار دیگر می‌گویم امیدوارم اتحاد خوبی بین مدیریت،‌کادر فنی، بازیکنان و هواداران شکل بگیرد و بتوانیم موفقیت‌های خود را تکرار کنیم.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها