کد خبر : 76774

استقلال قهرمان لیگ برتر شده و در چنین شرایطی حفظ استخوان‌بندی تیم این فصل، اولویت اول کادر فنی و مدیریتی باشگاه تلقی می‌شود چون تیمی که توانسته با چنین اقتداری عنوان نخست را مال خود کند حتماً کارایی لازم را دارد و فقط باید تقویت شود تا فصل آینده نیز بتواند از جام کسب‌کرده، دفاع کند.

به گزارش ایران ورزشی، مدیران باشگاه استقلال به فرهاد مجیدی قول داده‌اند که مانع جدایی بازیکنان کلیدی این تیم شوند و حتماً همه آنها را حتی اگر پیشنهادات خارجی هم داشته باشند، حفظ کنند.

جدا از این همانطور که مدت‌ها قبل مطرح شد، احتمال اینکه محمدحسین مرادمند نیز به تیم باز گردد وجود دارد اما با وجود همه این تمهیدات قطعاً تقویت تیم هم لازم است و به نظر می‌رسد استقلالی‌ها این قضیه را هم کاملاً جدی گرفته‌اند. اخباری که از درون مجموعه به گوش می‌رسد حکایت از آن دارد که استقلال برای فصل آینده به‌دنبال جذب ۵ بازیکن است که همگی در زمره چهره‌های سرشناس محسوب می‌شوند.

آنها جدا از کاوه رضایی، یک لژیونر دیگر را نیز مدنظر قرار داده‌اند و علاوه بر آن سه بازیکن خوب لیگ برتر در این فصل را هم می‌خواهند. چندی قبل این بحث مطرح شد که مربیان استقلال به‌دنبال فراهم کردن شرایطی هستند تا سعید دقیقی فصل آینده آبی‌پوش شود اما آنها بعداً مدعی شدند تمام فکر و ذکرشان موفقیت در این فصل است و پیرامون نقل و انتقالات بعداً تصمیم خواهند گرفت.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها