کد خبر : 76764

منتظر 3 بر صفر شدن پرسپولیس علیه تراکتور نباشید!

منتظر 3 بر صفر شدن پرسپولیس علیه تراکتور نباشید!

درحالی که پرسپولیسی‌ها انتظار داشتند کمیته انضباطی حکم به ۳ بر صفر شدن دیدار جنجالی در تبریز بدهد اما اتفاق دیگری رُخ خواهد داد.

به گزارش خبرورزشی، نشست کمیته انضباطی در خصوص دیدار دو تیم تراکتور و پرسپولیس برگزار نشد! نکته عجیب دلیل کمیته انضباطی بود که اعلام کرد: با توجه به غیبت غلامرضا سلیمانی ناظر بازی تراکتور و پرسپولیس در این نشست، قرار است روز پنجشنبه وی همراه با امید عالیشاه و سعید آقایی در جلسه کمیته انضباطی شرکت کرده و توضیحات خود را در این خصوص ارایه کنند. همچنین افشین پیروانی سرپرست پرسپولیس و کاظم محمودی سرپرست تراکتور دوشنبه هفته آینده (۹ خرداد ماه) در جلسه کمیته انضباطی حضور خواهند یافت.

گفته می‌شود کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با بررسی تمام مستندات و توضیحات طرفین، رای خود را پس از اتمام لیگ در مورد این پرونده صادر کند. به رغم آن که غلامرضا سلیمانی ناظر مسابقه به همراه سید رضا مهدوی داور دیدار تراکتور و پرسپولیس در تبریز گزارش مکتوب خود را نوشته و تسلیم سازمان لیگ و کمیته انضباطی کرده اند دیگر چه نیازی به حضور فیزیکی یکی از این دو وجود دارد؟

همین اطلاع رسانی عجیب کمیته انضباطی باعث انتشار انواع و اقسام شایعات حوالی خیابان سئول و فدراسیون فوتبال شده است. جدیدترین شایعه این است که کمیته انضباطی دست نگه داشته است که لیگ به پایان رسیده و تا حدودی نتیجه تیم‌ها و نایب قهرمانی یا سومی مشخص شود تا پس از آن دستور به تکرار این دیدار در زمین بی طرف و بدون حضور تماشاگر بدهد!

 

البته بعید می‌دانیم باشگاه پرسپولیس زیر بار این حکم برود چرا که تنها خواسته درویش و دوستانش ۳ بر صفر شدن نتیجه دیدار جنجالی و نیمه تمام تبریز است.

به نظر می‌رسد کمیته انضباطی با این اطلاع رسانی عجیب خود عامل اصلی ترویج و انتشار شایعات مختلف بوده باشد!

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها