کد خبر : 76762

گل محمدی اعتراف کرد: سرمان کلاه رفت

گل محمدی اعتراف کرد: سرمان کلاه رفت

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس که بابت خریدهایش مورد انتقاد هواداران این تیم قرار گرفته می‌گوید: پارسال سر ما کلاه رفت و اتفاقاتی که رخ داد به خاطر مشکلات باشگاه بود.

به گزارش خبرورزشی، حالا که آتش انتقادها از یحیی گل‌محمدی و کادرش فروکش کرده و هواداران پرسپولیس دوباره فاز حمایت از تیم محبوب‌شان را گرفته‌اند بحث تقویت تیم و یارگیری خوب در فصل نقل و انتقالات مطرح است و اینکه گل‌محمدی چه برنامه‌هایی برای تیمش خواهد داشت.

با این حال یحیی ترجیح می‌دهد تا فصل تمام نشده حرفی در این خصوص نزند و تنها به این موضع اشاره کند که سال قبل در نقل و انتقالات نگذاشتند پرسپولیس خوب یارگیری کند و برایش مشکلاتی ایجاد کردند:

«دو سه جلسه با آقای درویش داشتم و بحث‌هایی برای نقل ‌و انتقالات انجام شد اما این موضوع را ادامه ندادم چون باید بعد از لیگ درباره آن صحبت شود. ما دو بازی داریم و همه تمرکز ما روی این بازی‌هاست. الان هیچ صحبتی نشده است. پارسال سر ما کلاه رفت و اتفاقاتی که رخ داد به خاطر مشکلات باشگاه بود. آقای شکوری هم گفته بود که اجازه نمی‌دادند برای پرسپولیس هزینه شود. این موضوع فقط برای پرسپولیس بود و نه تیم‌های دیگر.»

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها