کد خبر : 76618

هافبک سپاهان در پایان فصل بازیکن آزاد محسوب می شود و به همین دلیل باشگاه پرسپولیس کار سختی برای به خدمت گرفتن او ندارد

به گزارش خبرگزاری برنا، سروش رفیعی، هافبک سابق تیم فوتبال پرسپولیس تهران در زمان گابریل کالدرون طی تصمیمی غیرمنتظره در لیست خروج این باشگاه قرار گرفت و مجبور به ترک تیم مورد علاقه خود شد.

رفیعی اما در یکی دو فصل اخیر نمایش خوبی در ترکیب سپاهان داشته و حتی به تیم ملی هم دعوت شده است.  هافبک تکنیکی و خلاق سابق پرسپولیس در لیگ بیست و یکم جزو برترین بازیکنان لیگ بوده و حالا خبرهایی در خصوص مذاکره اش با سرخ ها برای بازگشت به این تیم شنیده می شود.  رفیعی در پایان فصل بازیکن آزاد محسوب می شود و به همین دلیل پرسپولیس کار چندان سختی برای به خدمت گرفتن او ندارد.

شماره 7 سابق سرخ ها اخیرا در مصاحبه ای اعلام کرده بود که در تابستان گذشته از استقلال هم پیشنهاد داشته اما به خاطر علاقه شدیدش به پرسپولیس هرگز حاضر نشده تا به این پیشنهاد پاسخ مثبت بدهد.

رفیعی بعد از جدایی از پرسپولیس مدتی در شهرخوردو شاگرد یحیی گل محمدی شد اما در این تیم چندان مورد اعتماد یحیی نبود و حالا باید دید در صورت بازگشت احتمالی به پرسپولیس آیا او می تواند به ترکیب ثابت سرخ ها برسد یا نه.

شاید مدیران پرسپولیس با توجه به مصدومیت طولانی مدت امیری و جدایی احتمالی یکی دو بازیکن در خط میانی تصمیم به جذب رفیعی گرفته اند تا خلا بازیکن در این نقطه از زمین را پوشش بدهند.  گفته می شود رفیعی طی روزهای آینده با باشگاه پرسپولیس رسما وارد مذاکره خواهد شد.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها