کد خبر : 76592

برخی از بازیکنان تراکتور در زمانی که بازی مقابل پرسپولیس با تصمیم داور نیمه تمام مانده بود رفتار عجیبی از خود نشان دادند.

به گزارش خبرورزشی، بازی روز گذشته پرسپولیس با تراکتور با جنجال هواداران تبریزی به دستور داور مسابقه نیمه تمام ماند تا حساس‌ترین بازی هفته که می‌توانست جذابترین مسابقه چند هفته پایانی لیگ برتر باشد به سمت و سویی دیگر برود.

تنش روی سکوها و پرتاب اشیا به داخل زمین باعث شد تا داور، بازی را نیمه تمام اعلام کند. در این لحظات کاپیتان کیانی و ساغلام همچنان تلاش می‌کردند که جو را آرام کنند و حریف و داور را به زمین برگردانند.

دیگر بازیکنان تراکتور هم نظاره‌گر اتفاقات عجیب داخل زمین و روی سکوها بودند. بعد دقایقی بازیکنان میزبان دوباره گرم کردند تا به نظر بیاید بازی در شرف شروع مجدد است. آنها اما این کار را بعد از دقایقی متوقف کردند.

 

 

تصاویر| حرکات دور از انتظار بازیکنان تراکتور وسط زمین/ خنده های عجیب در لحظات پرالتهاب ورزشگاه

در حالی که ساغلام با حرص و حسرت به از دست رفتن فرصتی طلایی برای شکست پرسپولیس می اندیشید و نگران عواقب این جنجال بزرگ بود، رفتار تعدادی از بازیکنان او تعجب آور بود.

آنها بیخیال و بی تفاوت نسبت به آنچه که رخ داده بود و عواقب آن، با خنده و شوخی مشغول گرفتن عکس یادگاری در وسط زمین بودند. این جمع که ترکیبی از جوان ها و باتجربه ها بود در خلال میتینگ مفرح خود، به حالت های مختلف نشسته و ایستاده تصاویری را ثبت کردند که مشخص نیست چه جذابیتی می تواند برایشان داشته باشد.

تصاویر| حرکات دور از انتظار بازیکنان تراکتور وسط زمین/ خنده های عجیب در لحظات پرالتهاب ورزشگاه

 

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها