کد خبر : 76207

پشت پرده تاکتیک غلط پرسپولیس

پشت پرده تاکتیک غلط پرسپولیس

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس دلیل ناکامی سرخپوشان در پیروزی برابر ذوب‌آهن را تاکتیک غلط این تیم عنوان کرد.

به گزارش تسنیم، احسان خرسندی درباره تساوی یک - یک پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن و کاهش شانس قهرمانی این تیم در فصل جاری اظهار داشت: پرسپولیس زود گل خورد و سخت به بازی برگشت. نیمه اول را که کامل از دست داد اما در نیمه دوم به موقع به گل رسیدیم و می‌توانستیم روی استمرار از همان تاکتیک، به گل دوم هم برسیم ولی با یک تاکتیک غلط بازی را از دست دادیم. پرسپولیس وقتی از عمق دفاع یک بار به گل رسید و یک‌بار تک به تک هم با دروازه‌بان حریف تک به تک شد که داور به اشتباه آفساید گرفت، قطعاً باید استمرار همین تاکتیک می‌توانست به گل‌ دوم هم برسد اما متأسفانه علاقه داشتند بازی را به کناره‌ها ببرند.

وی در واکنش به این موضوع که با افزایش اختلاف امتیازی پرسپولیس با استقلال شانس سرخپوشان برای قهرمانی تا حد زیادی از دست رفته است، گفت: قطعاً نمی‌شود گفت که شانس نداریم، تا روزی که روی کاغذ شانس داشته باشیم پرسپولیس می‌جنگند. شانس کم شده است اما ما امیدواریم.

بازیکن پیشین پرسپولیس در مورد حرکت عجیب رامین رضاییان در زمان تعویض و اعتراضش به کادرفنی گفت: رضاییان ظاهراً می‌خواست ضربه ایستگاهی را بزند. این اتفاقات در فوتبال می‌افتد و قابل حل است. فکر نمی‌کنم اتفاق بزرگی باشد و حتماً حل خواهد شد.

خرسندی درباره عملکرد پرسپولیس در فصل جاری و اینکه چرا این تیم نتوانست نتایج پنج فصل اخیر را تکرار کند، عنوان کرد: من قبلاً هم گفتم؛ این پرسپولیس مظلوم‌ترین پرسپولیس تاریخ بود. بازیکنانی که از پرسپولیس جدا شدند به لحاظ فنی به مراتب بالاتر از بازیکنان جذب شده بودند. بازیکنان جدید خیلی تلاش کردند که به حد آن‌ها برسند ولی تلاش‌شان هم خیلی مواقع دیده نشد. ما دیدیم که تلاش زیادی کردند ولی واقعاً از لحاظ فنی با بازیکنان قبلی فاصله داشتند. قهرمانی وقتی به دست می‌آید که سرمربی ابزار لازم را داشته باشد. ما سال‌های قبل بازیکن داشتیم و قهرمان شدیم. شما نگاه کنید الان برای استقلال فقط سه بازیکن خارجی‌اش بازی می‌کنند اما خارجی‌های پرسپولیس را ببینید!

«همین بازیکنان خارجی و داخلی هم با نظر کادرفنی جذب شدند». وی در واکنش به طرح این موضوع گفت:‌ یک زمانی در ابتدای فصل که می‌توانستیم بازیکن بگیریم پنجره نقل و انتقالاتی بسته بود. همین بازیکنان تاجیکستانی چندین هفته بعد از حضور در پرسپولیس توانستند برای تیم بازی کنند. قطعاً با آن شرایط بازیکنان بزرگ به پرسپولیس نمی‌آمدند. از لیست کادرفنی هم نفرات چهارم و پنجم جذب شد و ماحصل آن هم می‌شود این چیزی که در جدول می‌بینیم. البته به نظرم نتایج پرسپولیس در فصل جاری بد هم نبود، فقط ما به قهرمانی عادت داریم.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها