کد خبر : 76085

پیشنهاد سنگین برای فرهاد مجیدی از راه رسید

پیشنهاد سنگین برای فرهاد مجیدی از راه رسید

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال با یک پیشنهاد داخلی مواجه شده است.

به گزارش ایران ورزشی، طی ۲۴ ساعت گذشته این شایعه در فضای مجازی منتشر شده که یکی از تیم‌های متمول شهرستانی پیشنهادی نجومی به فرهاد مجیدی ارائه کرده است تا هدایت این تیم را برعهده بگیرد.

 مدیران باشگاه مذکور به فرهاد گفته‌اند برای فصل آینده دستش کاملاً از بابت بازیکنان و دستیارانی که می‌خواهد در اختیار داشته باشد باز است و بودجه بسیار خوبی نیز برای آماده سازی تیم کنار گذاشته می‌شود تا این تیم را به جمع مدعیان رقابت‌های لیگ برتر برساند.

ظاهراً مسئولان این باشگاه بابت اینکه با وجود صرف هزینه‌های فراوان هنوز نتوانسته‌اند مدعی شماره یک در فوتبال ایران شوند و به لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کنند، ناراحت هستند و تمایلی به تداوم همکاری با سرمربی کنونی خود برای فصل آینده ندارند اما از قرار معلوم چنین اتفاقی در رابطه با مجیدی رخ نخواهد داد چون اطرافیان استقلال مدعی‌اند مجیدی طی ۲ سال گذشته هم پیشنهادات بسیار خوبی از سایر تیم‌های لیگ برتری داشته اما تمایلی به پذیرش آنها از خود نشان نداده است.

آنها می‌گویند مجیدی تا وقتی در ایران مربیگری کند، فقط روی نیمکت استقلال می‌نشیند مگر اینکه شرایط برای حضورش در عرصه تیم‌های ملی فراهم آید.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها