کد خبر : 76009

اخبار واصله حکایت ازآن دارد که به دستور میرشاد ماجدی رئیس فدراسیون فوتبال قرار است پرونده بازیکن گابنی گل گهر دوباره بررسی شود.

به گزارش خبرورزشی، استقلال تهران در فاصله ۵ هفته مانده به پایان بازی‌های فصل جاری با ۵۷ و پرسپولیس با ۵۳ امتیاز به ترتیب در رتبه‌های اول و دوم جدول قرار گرفتند. آبی‌پوشان پایتخت در حالی ۴ امتیاز با پرسپولیس فاصله دارند که دو امتیاز خود را با رأی کمیته انضباطی درباره حضور بازیکن گابنی در دیدار با گل گهر سیرجان کسب کردند.

پس از این موضوع هم کمیته استیناف رأی صادره از سوی کمیته انضباطی را تأیید کرد اما به دلیل افشای برخی مستندات مبنی بر احتمال دخالت مدیران رده میانی وقت فدراسیون فوتبال، رسیدگی به این پرونده بار دیگر اهمیت پیدا کرد.

باشگاه پرسپولیس پیگیر این پرونده است تا در صورت اثبات دخالت بتواند دو امتیاز داده شده به استقلال را گرفته و فاصله با این تیم را به حداقل برساند.

برهمین اساس زمزمه‌ها و حرف‌های امیدوارانه درگوشی در تمرینات پرسپولیس افزایش یافته و بازیکنان تصور می‌کنند ۲ امتیازی که بابت تخلف گل گهر سیرجان و بازیکن گابنی به استقلال اعطا شده از رقیب مستقیم سرخ‌ها پس گرفته شود!

در این راستا شنیدیم یحیی گل محمدی در تمرین اخیر تیمش به بازیکنان پرسپولیس توصیه اکید کرده که پیگیر این پرونده نباشند و توجهی به ماجرای بازیکن گابنی نکنند. سرمربی پرسپولیس از شاگردانش خواسته است که فقط و فقط روی کار خود و بازی‌های این تیم تمرکز کنند و به فکر ۲ امتیاز احتمالی پرونده بازیکن گابنی نباشند.

یحیی گل محمدی تصور می کند این زمزمه‌ها تمرکز تیمش درآستانه بازی با ذوب آهن را برهم بزند اما از مسئولان باشگاه پرسپولیس خواسته است با جدیت پیگیر این پرونده باشند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها