کد خبر : 76008

طوفان پرسپولیسی ها در فضای مجازی علی استقلال

طوفان پرسپولیسی ها در فضای مجازی علی استقلال

هواداران پرسپولیس با هشتگ «رای گل گهر را برگردانید» امیدوار هستند تا اعاده دادرسی در خصوص کسر امتیاز گل گهر نتیجه نهایی این ماجرا را مشخص کند.

به گزارش ورزش سه ، بازیکن گابنی گل گهر سیرجان که به واسطه قوانین نقل و انتقالاتی فوتبال ایران نتوانست برای این تیم کار را دنبال کند و به دلیل غیرمجاز تشخیص داده شدن توسط این کمیته در دیدارهایی که به میدان رفته بود، امتیازات این بازی‌ها به رقبا اهدا شده بود، اکنون بار دیگر به ترند فوتبال ایران در توئیتر تبدیل شده است.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بعد از شکایت تیم‌های استقلال، پیکان و سپاهان در خصوص غیرمجاز بودن اریک بایناما بازیکن گابنی گل گهر سیرجان، رای به کسر امتیاز این تیم و اهدای امتیازات آن به این تیم‌کرد. اتفاقی که اکنون برای نهایی شدن آن همه اهالی فوتبال به دنبال این هستند تا بعد از اعاده دادرسی باشگاه گل گهر، نتیجه این حکم نهایی و مشخص شود.

با توجه به اختلاف امتیازی در صدر جدول و رقابت شدیدی که بین استقلال و پرسپولیس برای قهرمانی شکل گرفته است، اکنون هواداران پرسپولیس از شب گذشته با ترند کردن «#رای_گل‌گهر_را_برگردانید» به دنبال مشخص شدن حکم نهایی این پرونده و امیدوار به کاهش امتیازات رقیب خود در صدر جدول هستند. در این رابطه هواداران پرسپولیس با امضای بیش از صد هزار نفری کارزار خواهان بررسی مجدد این پرونده‌ شده‌اند و باید دید در فاصله ۵ هفته مانده به پایان فصل، نتیجه آن چه خواهد شد.

پیش از این در حکمی مشابه در خصوص موتومبا مهاجم راه آهن، فدراسیون فوتبال حکم به کسر امتیاز این باشگاه داده بود که منجر به سقوط شاگردان فرهاد کاظمی شده بود که در ادامه با درخواست دادرسی در این خصوص حکم مربوطه تغییر یافته بود. اتفاقی که باعث امیدواری بیشتر باشگاه پرسپولیس و هواداران این تیم برای کاهش دو امتیاز از استقلال و اختلاف امتیازی آنها با حریف در ادامه مسیر شده است.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها