کد خبر : 75959

اقدام نگران کننده فرهاد مجیدی

اقدام نگران کننده فرهاد مجیدی

در حالی که تیم استقلال بعد از حدود دو هفته تعطیلی پس از دیدار مقابل نساجی مازندران به دیدار تیم سپاهان رفت، کادر فنی استقلال تمرینات روز جمعه این تیم را تعطیل اعلام کرد!

به گزارش خبرورزشی، ظاهراً هدف فرهاد مجیدی از تعطیلی تمرین امروز، استراحت استقلالی‌ها برای آماده شدن جهت دیدار روز دوشنبه مقابل شهر خودرو مشهد بوده است!

حالا این پرسش همراه مطرح است؛ در روزهایی که استقلال بیش از همیشه نیاز به تمرین و مرور تاکتیک های تیمی دارد، چرا کادر فنی استقلال به خاطر تنها یک بازی(مقابل سپاهان) بعد از یک استراحت نسبتا طولانی مدت، تیمش را به استراحت اجباری فرستاد!

اعضای تیم استقلال روز چهارشنبه ۱۴ اردیبهشت با سپاهان دیدار کردند. یک بازی نسبتا عادی که نه پربرخورد بود، نه ۱۲۰ دقیقه ای و نه فشاری بیش از یک بازی معمولی روی بازیکنان این تیم داشت. دیداری که در آن علاوه بر ۱۱ بازیکن اصلی در ترکیب اولیه تیم، ۵ بازیکن دیگر هم به میدان رفتند تا فشار یک مصاف ۹۰ دقیقه ای به جای ۱۱ نفر روی ۱۶ نفر تقسیم شود.

اعضای این تیم پس از بازگشت به تهران روز پنجشنبه (۱۵ اردیبهشت) یک تمرین ریکاوری سبک انجام دادند که هیچ کار تاکتیکی در آن انجام نشد. بازی کرده ها سبک کار کردند و ذخیره ها فوتبال درون تیمی! با این حساب تیم استقلال برای بازی مهم با تیم شهرخودرو تنها امروز و فردا را برای تمرین فرصت دارد که طبیعتاً تمرین روز ماقبل بازی سبک است و تنها شنبه می تواند یک تمرین تاکتیکی نسبتا جدی و سنگین را در برنامه داشته باشد!

به نظر می‌رسد کادر فنی استقلال تیم شهر خودرو از حالا دست کم گرفته و با استراحت دادن به بازیکنان تیم، خیالش بابت کسب پیروزی مقابل تیم داوود سیدعباسی راحت است. در حالیکه تیم سیدعباسی در همین ۵ بازی گذشته هرگز نباخته و به گفته رسانه های مشهدی قرار است باقدرت در تهران به مصاف استقلال برود تا شانسش برای لیگ برتری ماندن زیاد شود.

تصمیم نگران کننده مجیدی؛ خودزنی عجیب آبی ها قبل از بازی با شهر خوردو!

شهرخودرو در حال حاضر با ۱۵ امتیاز در انتهای جدول است اما فاصله این تیم با تیم چهاردهم تنها سه امتیاز است. در واقع تیم شهرخودرو با کسب یک پیروزی می‌تواند جایگاه شانزدهمی خود را با رده چهاردهم جدول عوض کند و انگیزه های این تیم و بازیکنانش که خود را بر لبه پرتگاه به دسته پایین تر می بینند هرگز کمتر از استقلالی ها نخواهد بود و حتی شاید بیشتر باشد. چون استقلال همین حالا با فاصله ۴ امتیازی نسبت به تیم رده دومی پرسپولیس همچنان از حاشیه امنیت خوبی در صدر جدول برخوردار است ولی شهرخودرو چیزی جز صدای هیاهوی تیم های لیگ دسته یک به گوشش نمی رسد و به نوعی تیمی از جان گذشته، مقابل استقلال خواهد بود.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها