کد خبر : 75957

فاصله پرسپولیس و استقلال 2 امتیاز می‌شود؟!

فاصله پرسپولیس و استقلال 2 امتیاز می‌شود؟!

پرسپولیسی‌ها در فضای مجازی به شدت فشار آورده‌اند که حکم پرونده جنجالی گل گهر برگردد و فاصله تیمشان با استقلال در جدول دو امتیاز شود.

به گزارش خبرورزشی، طوفان توئیتری هواداران پرسپولیس در مورد پرونده گل گهر حسابی سرو صدا کرد و رئیس کمیته استیناف هم گفته تا آخر لیگ!حکم این پرونده را اعلام می‌کنیم.

در همین رابطه یکی از نزدیکان پرسپولیس به همکار ما گفت: در پرونده‌های این چنینی هیچ وقت از تیمها امتیاز کم نمی‌کنند و اگر امتیازی هم کم شود، به رقبا امتیاز اضافه نمی‌شود اما من شنیده ام که حکم کمیته انضباطی بر می‌گردد و فاصله پرسپولیس و استقلال در جدول به دو امتیاز می‌رسد.

اگر قرار به صدور حکم در این زمینه باشد قاعدتا این کار باید زودتر انجام شود تا به هفته‌های پایانی نکشد اما صالحی رئیس کمته استیناف گفته این حکم تا آخر لیگ اعلام می‌شود. طبعا اگر حکم جدید به سود گل گهر باشد، صدای اعتراض استقلالی‌ها به هوا بلند می‌شود. آنها می‌گویند حکم صادر شده و دیگر عوض نمی‌شود.

البته از فحوای حرفهای کامرانی فر هم چنین برمی‌آید که رای قبلی توسط استیناف تائید شود اما بهرحال پرسپولیسی‌ها چه در فضای مجازی و چه به خاطر حکم استیناف به شدت امیدوارند تا حکم جدید به سود گل گهر باشد و در نهایت فاصله آنها با استقلال در جدول رده بندی به دو امتیاز برسد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها