کد خبر : 75939

مجری برنامه عصر جدید بچه دار شد + عکس

مجری برنامه عصر جدید بچه دار شد + عکس

ازدواج ایمان قیاسی مجری عصر جدید توسط احسان علیخانی لو رفت و رسانه ای شد.

به گزارش شمانیوز: احسان علیخانی با یک استوری دامادی قیاسی را تبریک گفت و خبر ازدواجش را لو داد بعد از ازدواج نیلوفر شهیدی حالا خواننده پاپ و مجری مسابقه عصر جدید نیز ازدواج کرد و به جرگه متاهلین پیوست.

همسر ایمان قیاسی کیست؟

خانم شیبا نوروزی، مدیریت صنایع شیر جلگه کویر همسر ایمان قیاسی است.

قیاسی به تازگی ازدواج کرده و احسان علیخانی با انتشار استوری در اینستاگرام خود ازدواج وی را با متن زیر تبریک گفته:ایمان قیاسی ، ژله ای ، صدا قشنگ، داماد شدن شما مبارک پسر، انشاله خوشبخت بشین ….

ایمان قیاسی متولد ۳۰ خرداد ۱۳۶۲ در تهران، مجری است که فارغ التحصیل رشته موسیقی است و با نوازندگی کارش هنری خود را شروع کرد و سپس وارد عرصه خوانندگی شده و با مجری گری در مسابقه عصر جدید به شهرت رسید

اولین همکاری او بعنوان نوازنده با امیر تاجیک بوده و بعد از جدا شدن اولین کار خوانندگی خود را استارت زد و در سال ۸۳  اولین آلبوم خود را بنام شام آخر را بعد از دو سال و گرفتن مجوز در نهایت سال ۸۵ به بازار عرضه شد.

او سالهاست با علیخانی دوستی عمیق و صمیمی دارد و در ماه عسل نیز با همکاری داشته است.

ایمان قیاسی کار خود را با نوازندگی شروع کرده و از سال ۱۳۸۲ فعالیت‌های رسمی و جدی خود در زمینه موسیقی را آغاز کرد.

او در این مدت تیتراژ های مناسبی برای برنامه «ماه عسل»  خوانده است و در فصل اول عصرجدید به عنوان مجری  فعالیت کرد که این امر نام ایمان قیاسی را پر رنگتر کرده اسـت.

ایمان قیاسی

 

نام اصلی : ایمان قیاسی

متولد : 30 خرداد 1362 تهران

زمینه فعالیت : اجرا و موسیقی

پیشه : خواننده و مجری

مدرک تحصیلی : لیسانس رشته موسیقی

سالهای فعالیت :

قد : 185 سانتیمتر

همسر : شیبا نوروزی

تحصیلات

فارغ التحصیل لیسانس رشته موسیقی می باشد ، فعالیت خود را با نوازندگی شروع کرد سپس وارد عرصه خوانندگی شد و حالا بعنوان مجری فعالیت می کند.

ایمان قیاسی و احسان علیخانی

دوستی عمیق بین قیاسی و احسان علیخانی باعث شد با سفارش مجری معروف پایش به عرصه اجرا باز شود و اولین بار در سال 91 با اجرای برنامه سایه روشن وارد مجری گری شود.

ایمان قیاسی

 

از ماه عسل تا عصر جدید

در سال 93 حضورش در صندلی مهمان برنامه ماه عسل با وجود انتقادات گسترده نشان داد دوستی او با علیخانی به شدت مستحکم است.

بعد از این برنامه رسما به گروه هنری علیخانی پیوست و حالا بعنوان مجری پشت صحنه برنامه عصر جدید بکارگردانی احسان علیخانی حضور دارد!

زوج هنری علیخانی

قیاسی که تجربه تیتراژ خوانی برنامه ماه عسل را هم دارد بعد از ممنوع الکاری آرش ظلی پور حالا به زوج هنری احسان علیخانی تبدیل شده است و در بیشتر کارهای اجرایی در کنار او حضور دارد.

 

ایمان قیاسی

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها