کد خبر : 75931

خبرنامه باشگاه پورتو در جدیدترین مطلب خود نوشت فریبکاران کسانی هستند که اصرار دارند با طارمی بدرفتاری کنند.

به گزارش خبرورزشی، هواداران پورتو در حال سپری کردن یک‌فصل رؤیایی هستند. فردا شب و در استادیو دا لوز و در دیدار کلاسیک پرتغال مقابل بنفیکا، آنها می‌توانند با کسب یک تساوی نیز قهرمانی خود در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر پرتغال را قطعی کنند.

مهدی طارمی در این فصل و بیش از هر زمان دیگری در کانون توجهات قرار گرفت. مهاجم ایرانی پورتو به دلیل هوش بالای خود و گرفتن خطاهای پنالتی متعدد از حریفان، مورد نکوهش هواداران رقیب قرار گرفت و حتی باشگاه اسپورتینگ در حرکتی غیرحرفه‌ای و در وب‌سایت رسمی خود، مطلبی را علیه منتشر و مهاجم ایرانی را به فریبکاری و شیادی متهم کرد.

مطلب منتشره در ژورنال اسپورتینگ همچنان سوژه‌ای برای حمله پورتو به رقیب مستقیم این تیم در راه کسب عنوان قهرمانی این فصل است. پیش‌ازاین سرجیو کونسیسائو در نشست خبری پس از بازی با براگا به انتقاد از هوگو میگل داور مسابقه پرداخت و گفت که این داور تحت‌تأثیر مطلب وب‌سایت اسپورتینگ، خطای پنالتی روی طارمی را اعلام نکرده و او را به فریبکاری متهم کرده است.

خبرنامه رسمی باشگاه پورتو تحت عنوان دراگس دیاریو در جدیدترین مطلب خود و پیش از دیدار با بنفیکا به تمجید از بازیکن ایرانی خود پرداخته است. در این خبرنامه با اشاره به دو گل طارمی برابر ویزلا در جریان پیروزی ۴ بر ۲ شاگردان کونسیسائو، به ۲۰ گله شدن این مهاجم بوشهری در لیگ پرتغال اشاره شده است.

البته آبی و سفیدها همچنین انتقاداتی را نسبت به مطالب علیه طارمی مطرح کرده و نوشته‌اند: "فریبکاران و شیادها کسانی هستند که اصرار دارند با یکی از بهترین بازیکنان لیگ بدرفتاری کنند و کیفیت فوق‌العاده‌ای را که طارمی به تیم و فوتبال پرتغال می‌بخشد را بی‌ارزش کنند."

در ادامه نیز آمده است: "مهدی طارمی با دبلی که در آخرین پیروزی پورتو مقابل ویزلا به ثبت رساند، به ۲۰ گل در لیگ پرتغال رسید ضمن اینکه او ۱۳ پاس گل نیز به آمار خود اضافه کرده و در حال حاضر از آمار و ارقامی که او در فصل اول حضور در پورتو به ثبت رسانده بود، پیشی گرفته است."

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها