کد خبر : 75889

روی ژستد در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم می توانست گل برتری استقلال را به ثمر برساند اما تعلل او در استفاده از یک موقعیت دروازه سپاهان را از فروپاشی نجات داد.

به گزارش خبرآنلاین؛ روی ارسال خوب صالح حردانی؛ دانیال اسماعیل فر توپ را با سینه به اشتباه برای رودی ژستد کاشت اما این مهاجم بلند قامت کمی در زدن ضربه به توپ تعلل کرد تا دخالت محمد نژاد مهدی دروازه ی تیم سپاهان را ازفروپاشی نجات دهد. به نظر رسید کادر فنی تیم استقلال از این موقعیت که هدر رفت برافروخته شد؛ بطوریکه دستور تعویض این مهاجم خارجی را صادر کرد و دقایقی بعد سبحان خاقانی به جای رودی وارد میدان شد.

بازی سپاهان – استقلال اگر چه با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت اما یک بازی پر موقعیت از سوی هر دو تیم بود بطوریکه اگر موقعیت ها تبدیل به گل می شد یکی از پر گل ترین بازی های این فصل لیگ برتر رقم می خورد. یکی از موقعیت ها همین موقعیتی بود که رودی ژستد از دست داد و آه از نهاد کادر فنی تیم استقلال و تماشاگران این تیم در استادیوم نقش جهان بلند شد. به هر صورت رودی تاوان موقعیتی که هدر داد با رفتن روی نیمکت داد تا در بازی های پیش رو استقلال در استفاده از موقعیت ها بهتر عمل کند.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها