کد خبر : 75883

بازیکن اسبق استقلال گفت: این تساوی در زمین تیم اصفهانی و در شرایط فعلی به اندازه یک برد برای مجیدی و شاگردانش ارزشمند بود.

به گزارش خبرورزشی، علی چینی بازیکن اسبق تیم استقلال در گفت‌وگو با خبرورزشی، درباره دیدار تیم‌های سپاهان و استقلال در ورزشگاه نقش جهان اظهار داشت: «استقلال در وهله اول برای این هدف میدان آمده بود که بازی را نبازد و همچنان نوار شکست ناپذیری اش را تداوم ببخشد که البته به همین خاطر تا حدودی محتاط بازی می‌کرد. اما روی یک حمله سریع توانست در دقیقه شش به گل برسد».

وی ادامه داد: «گل زودهنگام استقلال باعث شد تیم سپاهان که در خانه خودش از حریف عقب افتاده بود تحریک شود و با فشار بیشتر روی خط دفاع استقلال به یک ضربه پنالتی دست پیدا کند و گل مساوی را بزند».

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: «در مجموع استقلال در طول این مسابقه محتاط تر از حریف بازی می‌کرد که طبیعی هم بود و در نقطه مقابل تیم سپاهان راحت تر و با فراغ خاطر بیشتری کار می‌کرد. این موضوع در پاسکاری‌ها و اجرای برنامه‌های تاکتیکی تیم سپاهان کاملاً مشخص بود».

تیر مخالفان مجیدی به سنگ خورد/ فرهاد مسابقه اصفهان را مدیریت کرد/ این تساوی حکم برد را داشت/ تعویض های استقلال کارساز بود

چینی یادآور شد: «کاملا مشخص بود استقلال تا حدودی با استرس بازی می‌کرد و سعی داشت طوری فوتبال را مدیریت کند که زمین را با امتیاز ترک کند».

مربی اسبق استقلال درباره تعویض‌های این تیم توضیح داد: «با نگاهی به تعویض‌های مجیدی می‌توان دریافت که کادر فنی استقلال درنظرداشت بازی را مدیریت کند تا شکست نخورد. ابتدا با وارد کردن بازیکنان تدافعی و هافبک‌های خودش سعی کرد کمربند میانی را محکم کند و در اواخر بازی با ورود بازیکنان بلند قامت سعی داشت رو به بازی مستقیم بیاورد تا سپاهان جلو کشیده را غافلگیر کند ولی متاسفانه این اتفاق نیفتاد».

چینی در پایان گفت: «به هر شکل این بازی و این تساوی برای استقلال حکم یک برد را داشت. چون بعد از تعطیلات تیم به میدان می‌رفت، آن هم در زمین سپاهان. خیلی‌ها فکر می‌کردند استقلال در اصفهان شکست می‌خورد ولی تیر مخالفان مجیدی به سنگ خورد. حالا استقلال با همین یک امتیاز می‌تواند باز هم با فاصله امتیازی خوب است با قدرت به سمت قهرمانی حرکت کند».

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها