کد خبر : 75845

معاون ارتباطات باشگاه استقلال نسبت به صحبت‌های امروز مدیررسانه‌ای پرسپولیس واکنش نشان داد.

به گزارش فارس، شب گذشته مسئول مسابقات سازمان لیگ، در برنامه زنده تلویزیونی اعلام کرد برای تعیین قهرمان فصل در صورتیکه امتیاز تیم‌ها برابر باشد، بازی رو در روی آن‌ها ملاک قرار می‌گیرد و با توجه به اینکه استقلال و پرسپولیس در دو بازی این فصل به دو نتیجه تساوی بدون گل (به میزبانی استقلال) و یک-یک (به میزبانی پرسپولیس) رضایت دادند، شرایط آبی‌ها به دلیل گل زده در بازی برگشت بهتر از رقیب همشهری است.

این مساله علاوه بر واکنش‌های مختلف در جامعه فوتبال و فضای مجازی، واکنش منفی پرسپولیسی‌‌ها را نیز در پی داشت به طوریکه علیرضا اشرف مدیررسانه قرمزها در نشست خبری پیش از دیدار با پیکان که امروز برگزار شد، عنوان کرد: ... از این صحبت‌ها تعجب می‌کنیم چرا که اظهارات گذشته خود سهیل مهدی در خصوص جزئیات نحوه انتخاب قهرمان گفته بود کاملاً متفاوت با صحبت‌های او در برنامه دیشب بود. در لیگ‌های دیگر بازی رو در رو ملاک است اما گل زده در خانه حریف دیگر ملاک نیست. صحبت او جای تعجب دارد. سازمان لیگ یک شبه تصمیم خودش را عوض کرده و ما این مسأله را پیگیری می‌کنیم.

به دنبال اظهارات مدیر رسانه‌ای تیم پرسپولیس در نشست خبری امروز این تیم پیرامون شرایط قهرمانی در صورت برابری امتیاز مدعیان قهرمانی، محمد نوری‌فر معاون ارتباطات باشگاه استقلال در گفت‌وگویی کوتاه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت: حقیقتا باشگاه استقلال نیازی به پرداختن به این موضوع ندارد و ملاک اصلی قوانین، سازمان لیگ است. واقعا در شأن باشگاه استقلال نیست که به این بحث‌ها ورود کند. این روزها کارهای مهمتری داریم.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها