کد خبر : 75828

چند تن از بازیکنان پرسپولیس با پیشنهاد عجیب یک ایجنت مواجه شدند.

به گزارش خبرورزشی، تعداد زیادی از بازیکنان پرسپولیس در پایان این فصل بازیکن آزاد خواهند شد و همین موضوع کار را برای مدیران پرسپولیس سخت کرده است. در این بین چند بازیکن با پیشنهادات خوبی از سایر تیم‌های لیگ برتری و همچنین تیم‌های خارجی مواجه شدند.

به غیر از این پیشنهادات که امری طبیعی در فوتبال است، شیطنت‌های یک ایجنت معروف هم طی روزهای اخیر، ممکن است کار را برای مدیران پرسپولیس در خصوص تمدید قرارداد این بازیکنان سخت‌تر کند.

این ایجنت که مدیربرنامه چند بازیکن مطرح پرسپولیس و استقلال هم به حساب می‌آید، سعی کرده به تعدادی از بازیکنان پرسپولیس که تحت قرارداد او نیستند نزدیک شود و از آن‌ها بخواهد تا قراردادشان را با پرسپولیس تمدید نکنند. او حتی به بعضی از بازیکنانی که با پرسپولیس هم قرارداد دارند، اعلام کرده می‌تواند آفرهای خوبی از کشورهای خارجی بیاورد و آن‌ها دنبال راهی برای جدایی از پرسپولیس باشند.

با نزدیک شدن به فصل نقل و انتقالات شاهد اقداماتی اینچنینی از سوی بعضی از ایجنت‌های فعال در فوتبال ایران هستیم و به نظر می‌رسد باشگاه پرسپولیس باید خیلی بیشتر از قبل مراقب چنین تحرکاتی در اطراف این تیم باشند.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها