کد خبر : 75816

چند تن از بازیکنان پرسپولیس با پیشنهاد عجیب یک ایجنت مواجه شدند

به گزارش خبرورزشی، تعداد زیادی از بازیکنان پرسپولیس در پایان این فصل بازیکن آزاد خواهند شد و همین موضوع کار را برای مدیران پرسپولیس سخت کرده است. در این بین چند بازیکن با پیشنهادات خوبی از سایر تیم های لیگ برتری و همچنین تیم های خارجی مواجه شدند. به غیر از این پیشنهادات که امری طبیعی در فوتبال است، شیطنت های یک ایجنت معروف هم طی روزهای اخیر ، ممکن است کار را برای مدیران پرسپولیس در خصوص تمدید قرارداد این بازیکنان سخت تر کند.

این ایجنت که مدیربرنامه چند بازیکن مطرح پرسپولیس و استقلال هم به حساب می آید، سعی کرده به تعدادی از بازیکنان پرسپولیس که تحت قرارداد او نیستند نزدیک شود و از آن ها بخواهد تا قراردادشان را با پرسپولیس تمدید نکنند. او حتی به بعضی از بازیکنانی که با پرسپولیس هم قرارداد دارند، اعلام کرده می تواند آفرهای خوبی از کشورهای خارجی بیاورد و آن ها دنبال راهی برای جدایی از پرسپولیس باشند.

با نزدیک شدن به فصل نقل و انتقالات شاهد اقداماتی اینچنینی از سوی بعضی از ایجنت های فعال در فوتبال ایران هستیم و به نظر می رسد باشگاه پرسپولیس باید  خیلی بیشتر از قبل مراقب چنین تحرکاتی در اطراف این تیم باشند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها